Bus Tickets to Erbaa

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Erbaa

POPULATION 92,654
LAND AREA 1,173 km²
CITY Tokat
PHONE CODE 0 356
LICENSE PLATE CODE 60
NUMBER OF BUS TERMINALS 3

Things You Need to Know After Buying the Erbaa Bus Ticket

Erbaa, Tokat’ın en popüler ilçelerinden biridir. Hititler döneminden beri yerleşim alanı olarak kullanılan ilçede belli başlı önemli yapılar bulunmaktadır. Obilet.com üzerinden Erbaa otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Erbaa otobüs seferleri yapan firmalar sadece yerel kökenli seyahat firmalarıdır. Bunların tamamını obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçip Erbaa otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Erbaa’da nereler gezilir?

Erbaa, eski bir yerleşim yeri olduğu için özel yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Horoz Tepesi ve Dere Mahallesi bu özel yerlerden biridir. Hititlere ait pek çok kalıntının bulunduğu bu yerde görülmeye değer kalıntılar da bulunmaktadır.

Çamdibi Köyü’nde bulunan Kilise Suyu’nu görebilirsiniz. Değirmeni döndüren berrak ve temiz bir su bulunmaktadır.

Kale Köyü’nde bulunan Boğazkesen Kalesi de 2000 yıllık bir geçmişe sahip yapıdır; görülecek yerler listesine eklemelisiniz.

Akça Kasabası’nda bulunan Silahtar Ömer Paşa Camii de gösterişli yapısıyla görülecekler arasındadır.

Erbaa’da ne yenir?

Tokat mutfağının lezzeti hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Erbaa’da da bu özel lezzetleri bulabilirsiniz. Keşkek, nohut yahnisi, pancar mıhlaması, domates mıhlaması ve Tokat kebabı yemeden asla dönmeyin.

Erbaa’da nerede kalınır?

Erbaa’da her bütçeye ve konaklamaya uygun nitelikte konaklama tesisleri bulunmaktadır. Bu tesislerin arasından istediğinizi tercih edip orada konaklayarak tatilinizi geçirebilirsiniz.

Erbaa, özellikle Tokat lezzetlerini tatmak için görünmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakıp biletinizi alabilirsiniz.

Bus Stations in Erbaa

Erbaa Otogarı +903567159941 Erek Mahallesi, Mercan Sk. No:53 ,Tokat , Erbaa.
Erbaa Erbaa, Tokat, Türkiye

Popular Bus Trips Departing From
Erbaa

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Erbaa

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Erbaa Hotels

bus