Bus Tickets to Ispir

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Ispir

POPULATION 15,603
LAND AREA 2,129 km²
CITY Erzurum
PHONE CODE 0 442
LICENSE PLATE CODE 25
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Ispir Bus Ticket

İspir, Erzurum’un önemli ilçelerinden biridir. Tarihi Bizanslılara kadar dayanır. Gürcü ve Ermeni halkın çoğunlukta olduğu bir yerdir. Obilet.com üzerinden İspir otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçeyi keşfedebilirsiniz.

İspir otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun firmadan İspir otobüs biletinizi online olarak alabilirsiniz.

İspir’de nereler gezilir?

İspir’in kendi havası oldukça güzel ve etkileyicidir. Sokaklarını gezmek, doğasını keşfetmek gerekir. Özellikle görülmesi gereken yer ve yapıların başında İspir Kalesi gelmektedir. Muazzam bir manzaraya bakan kaleyi mutlaka ziyaret edin.

İspir Camii, Kadıoğlu Medresesi, Melik Halil Gazi Cami, Saltuklu mezarları, Yedigöze kalıntıları, Numan Paşa Camii, Devedağı Kalesi, Maden Kalesi, Ortaören Viranşehir kalıntıları, Petekli Manastırı gibi tarihi yapıları da mutlaka görmelisiniz.

İspir’de ne yenir?

Erzurum sınırları içinde cağ kebabı yemeden olmaz. Ayrıca buranın kendine has lezzetleri bulunmaktadır. Lorlu gugul, çaşur, gavud, kara helva, kete, lobiya turşusu, sac kavurma ve tatar böreği yemeden dönmeyin.

İspir’de nerede kalınır?

Konaklama tesislerinin sayısı az olsa da var olanlar yeterlidir. Öğretmenevi ve birkaç küçük otelde konaklama imkanınız bulunmaktadır.

İspir, kendine has güzelliğiyle keşfedilmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden biletinizi alıp keşfe çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Ispir

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Ispir

Popular Bus Trips Departing From
Ispir

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Ispir

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 8 Destinations Traveled by obilet users via Ispir

bus