Bus Tickets to Gulsehir

Information About Gulsehir

POPULATION 22,118
LAND AREA 879 km²
CITY Nevşehir
PHONE CODE 0 384
LICENSE PLATE CODE 50
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Gulsehir Bus Ticket

Ґюльшехір, раніше відомий як зв’язаний з Ніґде, розташований за 20 км від Невшехіра. Відомо, що стара назва Гюльшехір, розташованого на південній околиці Кизилирмака, була Арапсун, а його давня назва - Зоропассос.

Дістатися до району можна, купивши квиток на автобус Гюльшехір від автовокзалу Невшехір, а також можна дістатися до Гюльшехір безпосередньо за допомогою послуг компанії Kâmil Koç. Завдяки автобусам Гюльшехір, які працюють у певні години, забезпечується транспортне сполучення між центром міста Невшехір і Гюльшехір. До центру міста також можна дістатися маршрутками.

Місця для відвідування в Гюльшехір

Є багато місць, які можна відвідати в районі, до якого можна дістатися автобусними компаніями Гюльшехіра .

  • Відкритий палац. За оцінками, відкритий палац був побудований у візантійський період, і виглядає як регіон, побудований шляхом висічення туфу.
  • Церква Св. Жана: церква, висічена руками людини, розташована на в’їзді в Гюльшехір. Церква 1212 року побудови складається з двох поверхів.
  • Комплекс Каравезір: ця споруда, що складається з медресе, мечеті та фонтану, була побудована в 1779 році.
  • Грибна скеля: природна структура, утворена в результаті вітрової ерозії, називається такою назвою через її вигляд як гриб.

Що їсти в Гюльшехірі?

Вибравши серед цін на автобусні квитки Гюльшехір той, який вам найбільше підходить, ви зможете дістатися до району та спробувати відомі смаки регіону.

  • Весільний суп: суп, виготовлений з вишуканого булгуру, є одним із відомих смаків регіону.
  • Фарширована айвою: страва, яка готується з фарширування айви тонким булгуром, фаршем і патокою, часто користується перевагою в регіоні.
  • Чомлек-кебаб: готується шляхом заповнення м’ясом і овочами глечика з вузьким отвором.

Де зупинитися у місті Гюльшехір?

У Гюльшехірі є готелі та апартаменти, де можна зупинитися. Завдяки клімату регіону концептуальні готелі з кам’яними будинками також надають послуги. Готелі міста допоможуть вам отримати комфортний відпочинок.

Рейси з Невшехіру здійснюються через Стамбул, Анталію та Ізмір. Після придбання квитка на рейс Nevşehir і приземлення в аеропорту Nevşehir ви можете дістатися до Gülşehir на мікроавтобусах Tuzköy, які відправляються щогодини.

Bus Stations in Gulsehir

Gülşehir Bus Stationı Çayır, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:7, 50900 Gülşehir/Nevşehir

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Gulsehir

bus