Bus Tickets to Erzin

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Erzin

POPULATION 41,290
LAND AREA 258 km²
CITY Hatay
PHONE CODE 0 326
LICENSE PLATE CODE 31
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Erzin Bus Ticket

Erzin, Hatay’ın en kuzeyinde bulunan ilçesidir. Daha çok kaplıcalarıyla ön plana çıkan bir ilçedir. Görmek ve tanımak isterseniz, obilet.com üzerinden Erzin otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Erzin otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel kökenli seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Tüm detaylarıyla inceleyebilir, fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece içlerinden kendiniz için en uygun firmayı seçerek Erzin otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Erzin’de nereler gezilir?

Erzin’de görülmesi gereken birkaç doğal yapı ve mekan bulunmaktadır. Ama en önemlisi kaplıcalarıdır. Erzin Kaplıcaları; sindirim, böbrek ve idrar yolu rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Deniz Burnaz Plajı’na gidip deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Bizans, Geç Hitit, Pers ve Osmanlı İmparatorluğu’na ev sahipliği yapmış olan İsos Harabeleri’ne uğramalı ve gezmelisiniz.

Erzin’de ne yenir?

Antakya’nın her yerinde nar ekşisi meşhurdur ama Erzin’in nar ekşisi daha özel ve lezzetlidir. Ayrıca, tav adı verilen etli yöresel yemeklerinden de mutlaka tatmalısınız.

Erzin’de nerede kalınır?

Erzin’in merkezinde kalabileceğiniz oteller bulunmaktadır. Ayrıca, kaplıcalarda konaklama tesisi, plajın çevresinde de kamp alanı bulunmaktadır. Bütçe ve imkanlarınız doğrultusunda kendinize en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Erzin, kaplıcası ve deniziyle Antakya’nın keşfedilmesi gereken bir noktasıdır. Obilet.com üzerinden biletinizi satın alıp seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Bus Stations in Erzin

Erzin Beledi Yesi Sehirler Arasi Otobus Terminali Hürriyet, Hanifi Soylu Blv., 31960 Erzin/Hatay, Türkiye

Popular Bus Trips Departing From
Erzin

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Erzin

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Erzin Hotels

bus