Bus Tickets to Emirdag

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Emirdag

POPULATION 37,246
LAND AREA 2,103 km²
CITY Afyon
PHONE CODE 0 272
LICENSE PLATE CODE 03
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Emirdag Bus Ticket

Emirdağ, Afyonkarahisar’ın ilçelerinden biridir. Kendine has havası ve özel yerleriyle mutlaka görülüp keşfedilmesi gereken bir yerdir. Bu keşfi yapmak için obilet.com üzerinden Emirdağ otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Emirdağ otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapıp kendinize en uygun firmayı seçebilirsiniz. Kendinize en uygun olan firmadan Emirdağ otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Emirdağ’da nereler gezilir?

Emirdağ, Afyon’un en güzel ilçelerinden biridir. Güzelliğiyle mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında Balcam Mağarası gelmektedir.

Amorium şehri olarak adı geçen Hisarköy Örenyeri tarihi açıdan ilçedeki en önemli yerdir.

Doğayla baş başa vakit geçirmek isterseniz, rotanızı Dandindere Tabiatı Koruma Alanı’na doğru çevirebilirsiniz. Hatta Emirdağ Yaylalarına çıkıp daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Emirdağ’da ne yenir?

Emirdağ’da birbirinden lezzetli yemekler bulunmaktadır. Güveç, arabaşı, yumurtalı pide, tarhana çorbası, yufka ekmek, bazlama ve haşhaşlı ekmek yemeden dönmeyin.

Emirdağ’da nerede kalınır?

Emirdağ’da konaklama tesislerinin sayısı azdır ancak var olanlar yeterlidir. İlçe merkezinde bulunan otellerde ya da öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Emirdağ’ı mutlaka gezip görmelisiniz. Obilet.com üzerinden biletinizi alıp tatilinizi planlayabilirsiniz.

Bus Stations in Emirdag

Operating Carriers Based in Emirdag

Popular Bus Trips Departing From
Emirdag

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Emirdag

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus