Bus Tickets to Derepazari

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Derepazari

POPULATION 8,104
LAND AREA 28 km²
CITY Rize
PHONE CODE 0 464
LICENSE PLATE CODE 53
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Derepazari Bus Ticket

Derepazarı, Rize’nin en küçük ilçelerinden birisidir. Sahil yolu üzerinde bulunan ve çay tarlalarıyla bezenmiş bu ilçeye gitmek için obilet.com üzerinden Derepazarı otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Derepazarı, bir ilçe olduğu için Derepazarı otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Obilet.com üzerinden bu firmaları görebilir, fiyatlarını karşılaştırabilir ve aralarından kendinize en uygun olanı seçip Derepazarı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Derepazarı’nda nereler gezilir?

Derepazarı’nda spesifik olarak gezmeniz gereken bir nokta bulunmamaktadır. Ama her sokağında ayrı bir hava ve ambiyans bulunmaktadır. Çay tarlalarına gidip çay toplayan köylüleri izleyebilir, merak ederseniz onlara katılabilirsiniz. Her mevsim yağmurlu olduğundan yemyeşil küçük bir ilçedir.

Derepazarı’nda ne yenir?

Birbirinden farklı balık türlerinden tadabilirsiniz. Özellikle mevsimindeyseniz hamsi ve alabalık yemeniz tavsiye edilir.

Derepazarı’nda nerede kalınır?

Derepazarı’nın içerisinde konaklama seçenekleri bulunmamaktadır. Ama İyidere ilçe merkezinde ya da Rize’nin merkezinde konaklayıp buraya da günü birlik gezi yapabilirsiniz.

Derepazarı’na gelmek için obilet.com üzerinden seferlere göz atabilirsiniz.

Bus Stations in Derepazari

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Derepazari

Popular Bus Trips Departing From
Derepazari

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Derepazari

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Derepazari Hotels

bus