Bus Tickets to Kayas

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Kayas

CITY Ankara
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Kayas Bus Ticket

Türkiye’nin başkenti Ankara’nın Mamak ilçesinde yer alan Kayaş, mahalle olarak geçiyor. Mahalle, doğusundan yer alan Bayındır Barajı’na yakın bir konumda bulunuyor. Mahalle estetik görüntüsüyle dikkat çekiyor.

Siz de estetik olan bu mahalleyi görmek ve gezmek isterseniz Kayaş otobüs firmalarına göz atabilirsiniz. Esadaş ve Yeni Ses Turizm gibi firmalar ile karşılaşıyorsunuz. Bu firmalardan size uygun olan birinden Kayaş otobüs biletini alarak yolculuğunuza başlayabilir, Ankara otogarına geldikten sonra Kayaş ilçesine giden otobüslere binebilirsiniz.

Kayaş’da Gezilecek Yerler

Modern yerleşkesi olan Kayaş’a otobüs ile geldikten sonra şu yerleri kesinlikle gezmeden geri dönmeyin:

  • Sosyal Aktivite Alanları: Bu alanlara Kayaş otobüs seferleri ile kolaylıkla gidebilirsiniz. Alanda sıklıkla sosyalleşebileceğiniz ortam ve kişisel gelişiminize katkısı olacak oyunlar yer alıyor.
  • Demirlibahçe: Doğal ortamı olan bu bahçe, aynı zamanda mahalle olarak bilinir. Hem kalabalığın içinde sessiz bir yer hem de tarihi konuma sahip bir bahçe olan bu yeri kesinlikle gezin.

Kayaş’da Ne Yenir?

Kayaş otobüs bilet fiyatlarına bakıp geldiğiniz bu ilçenin estetik yapısından kaynaklanan restoran ve büfelerin çok olması sayesinde adım başı yöresel yemekleri yeme fırsatınız oluyor. Bu fırsata sahip olduğunuzda ise ilçede şu lezzeti mutlada tadın:

  • Mantı: Tatarların damak lezzetine uyan bu mantı, biraz daha büyük ve özel baharatla harmanlanarak yapılır. Bundan dolayı Kayaş ilçesinin yöresel lezzetleri arasında bulunuyor.

Kayaş’da Nerede Kalınır?

Kayaş Mahallesi konaklama açısından herhangi bir sorun yaşamayacağınız ender yerlerden biri oluyor. Çünkü bu yerde birçok otel, pansiyon ve apart tarzlarında konaklama seçenekleri bulmanız mümkün. Aynı zamanda konaklama konusunda sunduğu imkanları geniş olan Kayaş ilçesine isterseniz Ankara uçak bileti alarak da gelebilirsiniz. Çünkü Ankara uçuşları ile şehre gitmeyi tercih ettiğiniz de otelinizdeki ve ilçedeki tatilinize erkenden başlayabilirsiniz.

Bus Stations in Kayas

Popular Bus Trips Departing From
Kayas

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Kayas

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus