Bus Tickets to Altinova

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Altinova

POPULATION 10,791
CITY Balıkesir
PHONE CODE 0 266
LICENSE PLATE CODE 10
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Altinova Bus Ticket

Balıkesir’in güzel mi güzel tatil beldesi Ayvalık’a bağlı olan Altınova, Ege’nin kasabaların tatil yapmayı sevenler için ideal bir yerdir. Altınova otobüs bileti almak için obilet.com üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz.

Altınova otobüs seferleri yapan firmaların sayısı kısıtlıdır. Bu kısıtlı sayıdaki firmaların hepsini obilet.com üzeriden görme imkanına sahipsiniz. Sadece görmekle kalmayıp firmaların arasındaki özellikleri ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bu şekilde, kendiniz için en uygun olan Altınova otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Altınova’da nereler gezilir?

Dümdüz, küçük bir ilçe olan Altınova’da dolaşmaktan ve tatil yapmaktan çok keyif alacaksınız. Genelde yazlıkçıların yoğun olduğu bir yerdir ama buraya gelmek için yazlığınızın olmasına gerek yoktur.

Bisikletle tüm sokaklarını gezebilir, köprülerden geçerek varılan plajlarından denize girebilirsiniz.

Altınova zeytin üretimi konusunda önemli bir yere sahiptir. Bunun tadını çıkarmak için zeytin ağaçlarını gezebilir ve zeytin, zeytin ürünleri satan dükkanlardan alışveriş yapabilirsiniz.

Hacı Bayram Cami, Şeyh Muyyiddin Camii, Selimiye Mahallesi’nin camileri, 1888 yılından kalma zeytinyağı fabrikası gibi mekanları da mutlaka görmelisiniz.

Denizinde sadece yüzmekle kalmayıp sörf, yelken, kano, balık avcılığı, su altı sporları ve su kayağı gibi sporlar yaparak daha hareketli ve eğlenceli bir tatil de geçirebilirsiniz.

Ayrıca Altınova’nın içinde gezmekten çok çevre ilçelere gezmeye gidebilirsiniz. Edremit, Ayvalık, Küçükkuyu, Altınoluk, Kazdağları, Akçay, Dikili ve Foça’ya gidip gezebilirsiniz.

Altınova’da ne yenir?

Ege mezeleri ve zeytinyağlılar bol bol tüketmeniz gereken lezzetlerdir. Özellikle zeytin ve zeytinyağından mutlaka yemelisiniz. Hatta evinize dönerken de satın alıp getirmelisiniz.

Balık çeşitleri ve deniz mahsullerinden de yemeyi ihmal etmemelisiniz.

Börek ve gözleme türlerini de mutlaka denemelisiniz. Meşhur Ayvalık tostunu burada da bulmanız mümkündür.

Girit mutfağı lezzetlerini tatmak isterseniz, Ayvalık tarafına doğru gidebilirsiniz.

Altınova’da nerede kalınır?

Altınova’nın içinde kalabileceğiniz pek çok pansiyon ve butik otel bulunmaktadır. İsterseniz kamp alanlarında çadır kurabilir ya da sezonluk, haftalık, aylık periyodlar halinde ev de kiralayabilirsiniz.

Altınova sessiz, sakin bir tatil beldesidir. Su sporlarını seviyorsanız, tatilinizi biraz hareketlendirebilirsiniz ama onu dışında sakin ve huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Altınova otobüs biletinizi almak için obilet.com üzerinden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Bus Stations in Altinova

Popular Bus Trips Departing From
Altinova

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Altinova

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus