Bus Tickets to Altinoluk

Information About Altinoluk

POPULATION 15,309
LAND AREA 4,044 km²
CITY Balıkesir
PHONE CODE 0 266
LICENSE PLATE CODE 10
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Altinoluk Bus Ticket

Kaz dağları ve Ege denizi gölgesinde bulunan güzel şehirlerden biri Altınoluk’tur. Burada doğanın eşsiz güzelliklerini keşfederek keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Daha önce gitmediyseniz, bir an önce obilet.com üzerinden Altınoluk otobüs biletinizi alıp gitmelisiniz.

Altınoluk otobüs seferleri pek çok seyahat firması tarafından düzenlenmektedir. Bu firmalar arasından sizin için en iyi özellik ve fiyatta olanı obilet.com üzerinden seçerek Altınoluk otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Altınoluk’ta nereler gezilir?

Altınoluk, trekking ve avcılık gibi sporlar açısından elverişli bir bölgedir. Kaz Dağı’na çıkarak bu sporları yapma imkanına sahipsiniz.

Burada gezip etkisi altında kalacağınız pek çok doğa harikası yer bulunmaktadır. Hasan Boğuldu Göleti, Sutüven Şelalesi, Mıhlı Çayı, Şahindere Kanyonu ve Sarıkız Tepesi bu güzelliklerin başında gelmektedir. Buralarda trekking yapma imkanına sahipsiniz.

Abdullah Efendi Konağı ve Tahta Kuşlar Müzesi gibi tarihi yapıları da bulunmaktadır.

Antros Antik Kenti’ni de gezilecek yerler listesine ekleyebilirsiniz.

Şehirde pek çok küçük köy bulunmaktadır; bunları da gezmeniz tavsiye edilir. Bunlardan en güzeli ise Adatepe’dir. Muhakkak gitmeli ve huzurunu hissetmelisiniz.

Altınoluk Altıner Otel, Antandros, Akçam Otel, Afrodit Tatil Köyü, Altınoluk Merkez, Özdemir Sitesi, Raca Beach, Körfez Beach, Kız Kulesi Beach, New Moon Beach ve Rıhtım Beach gibi plajlarından denize girebilirsiniz.

Altınoluk’ta neler yenir?

Bolca zeytin, zeytinyağı ve zeytinyağı ile yapılmış yemeklerinden yemelisiniz. Zeytinyağı düşkünü bir insansanız, eviniz için de zeytin ve zeytinyağı satın alabilirsiniz.

Altınoluk’ta deniz ürünleri ve balık da yenmesi gereken yemeklerin başında gelir. Sahilde bulunan balık restoranlarında keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

Buranın zeytini kadar peyniri de meşhurdur. Mutlaka deneyin ve almayı da ihmal etmeyin.

Gözleme de en sevilen lezzetler arasındadır.

Altınoluk’ta nerede kalınır?

Büyük ve küçük çapta pek çok otel bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, pansiyonlarda da kalabilirsiniz.

Farklı ve hareketli bir tatil için kamp alanlarında da konaklayabilirsiniz.

Sezonluk, aylık ya da haftalık olarak ev de kiralayabilirsiniz.

Ege’nin gözdelerinden biri olan Altınoluk’u muhakkak görmeli, bir yaz tatilinizi burada geçirmelisiniz. Obilet.com üzerinden Altınoluk otobüs biletinizi alın ve bavulunuzu hazırlamaya başlayın.

Bus Stations in Altinoluk

Altınoluk Otobüs Terminali 10870 Altınoluk Belediyesi/Edremit

Altinoluk Hotels

bus