Ucuz Taif Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Taif Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Taif Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 966
NÜFUS 579.970

Taif Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Taif Havalimanı

Taif Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Suudi Arabistan’ın Mekke bölgesinde yer alan Taif, yüzölçümü bakımından bu bölgedeki Cidde ve Mekke’den sonra en büyük 3. şehir olma özelliğini taşıyor. 500 bini geçkin nüfusu olan Taif, Mekke’nin 150 km güneydoğusunda konumlanıyor. Taif’te başlıca gezilecek yerler, Souq Okaz, Sharif Müzesi, Historic Taif Reigon, Bab Alhazm, Taif Hayvanat Bahçesi, Hada Park 2, Bab Alrea, AlAbaas Door, Hazreti Ali Camii, Abdullah Ibn Abbas Türbesi, Arruddaf Park, Saab Dam, Al Madhoon Camii, Muawiyah Dam ve Kaki Sarayı.

Taif şehrinin ana havalimanı olan Ta’if Bölgesel Havalimanı, Taif şehir merkezinin 30 km doğusunda bulunuyor. Mekke’ye yaklaşık 70 km mesafedeki Ta’if Bölgesel Havalimanı’na uluslararası uçuşlar da gerçekleşiyor. Ta’if Bölgesel Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmaları, Air Arabia, AlMasria Unviersal Airlines, flydubai, Flynas, Jazeera Airways, Nesma Airlines, Nile Air, Qatar Airways, SalamAir, Saudia ve Türk Hava Yolları. Taif uçak biletinizi İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı aktarmasız alabileceğiniz gibi başka şehirler üzerinden de Ta’if Bölgesel Havalimanı’na kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Taif uçak biletinizi aktarmalı alabileceğiniz şehirler ise şöyle: Sharjah, Kahire, Dubai, Dammam, Kuveyt, Riyad, Doha, Salalah, Abha, Cidde, Jizan, Sharurah ve Medine. oBilet ile çok kısa bir süre içerisinde bütçenize uygun bir uçak bileti bulabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 4 Uçuş Noktası