Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Irlanda Uçak Bileti

1 Yolcu

Irlanda Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Irlanda Hakkında

TELEFON KODU 353

NÜFUS4.773.000

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI03:00

Popüler Irlanda Havalimanları

Dublin Havalimanı

Irlanda Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İrlanda Kuzey Atlantik’te yer alan bir ada ülkesidir. Ulster (Kuzey), Connacht (Güney), Kensington (Batı), Munster (Doğu) olmak üzere 4 ayrı bölgeye ayrılmış olan ülkenin başkenti Dublin’dir. İrlanda resmi dili İrlanda Gaelcesi ve İngilizce’dir, İrlanda para birimi ise Euro’dur. Mutlu insanları, dünya ünlü pubları, müzikleri, doğası ve tarihiyle İrlanda keşfetmeye açık çok özel bir ülkedir. Google, Facebook, Yahoo, Microsoft, Intel, Pay-Pal, eBay, Linkedin gibi dünyanın en prestijli teknoloji firmalarının Avrupa merkezleri Dublin’de bulunmaktadır. Samuel Beckett, Oscar Wilde, James Joyce, Bernard Shaw, W.B Yeats, Seamus Heaney, Bram Stoke, Jonathan Swift gibi yazarların yetiştiği Dublin Unesco tarafından ‘Edebiyat Başkenti’ olarak seçilmiş. Yanınıza gelen geyikleri sevebileceğiniz Phoenix Park, yüzlerce bar ve cafenin bulunduğu Temple Bar, şehir merkezinde 121 metre yükseklikteki Spire Of Dublin, Ha’penny Bridge, Dublin Castle, ünlü yazarların okulu olan Trinity College, tarihi bir hapishane olan Kilmainham Gaol ve hemen karşısındaki Irish Museum of Modern Art başkent Dublin’de gezilecek yerlerin başlıcalarıdır. İrlanda’da gezerken İrlanda halkı her an yardımınıza koşabilir, insanlar öyle naziktir ki tanımadıkları insanlara selam verir, onlara yardımcı olurlar. Orta Çağ kenti Kilkenny’de her yıl haziran ayında düzenlenen ve 5 gün süren Cat Laught Comedy Festival ülkenin en sevilen festivalidir. Cork Jazz Festival, İrlanda Müzik Festivali ülkede düzenlenen diğer festivallerdir.

Başkent Dublin’de bulunan Dublin Havalimanı şehir merkezinin 10 km kuzey kısmında yer almaktadır. Türkiye’den İrlanda’ya İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkan ve 4 saat 40 dakika’da Dublin Havalimanı’na ulaşan Türk Hava Yolları aktarmasız İrlanda uçak biletleri ile seyahat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Air Moldova, British Airways, Air France, Onur Air, Lufthansa, Emirates, Atlas Global, Air Namibia, TAP Portugal, Iran Air ve oBilet.com adresinde bulabileceğiniz daha birçok firma ile aktarmalı olarak İrlanda’ya seyahat edebilirsiniz. İrlanda’nın ikinci en yoğun havalimanı ise Cork Havalimanı’dır. British Airways, Air France, Atlas Global, Türk Hava Yolları firmaları ile de İstanbul’dan Cork’a seyahat edebilirsiniz. İrlanda havalimanları ve İrlanda uçak biletleri için detaylı bilgilere oBilet ile tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Popülerlikten uzak fakat keşfe açık bir tatil istiyorsanız sıcakkanlı bir halkla dolu İrlanda’yı ziyaret edebilirsiniz. En uygun İrlanda uçak bileti için oBilet internet adresini veya oBilet mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Irlanda Popüler Şehirler

En Çok Tercih Edilen Irlanda Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Irlanda Uçak Bileti Almak için Irlanda Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Irlanda Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Dublin 431,98 TL
Brüksel - Dublin 686,31 TL
İzmir - Dublin 1.331,95 TL
Antalya - Dublin 1.393,01 TL
Ankara - Dublin 1.410,54 TL
Kayseri - Dublin 1.526,49 TL
Bodrum - Dublin 1.574,30 TL
Seul - Dublin 3.081,31 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar