Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Rabat Uçak Bileti

1 Yolcu

Rabat Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Rabat Hakkında

ÜLKE Fas

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Rabat Havalimanları

Rabat Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Dünyanın en renkli ülkelerinden biri olan Fas, Afrika kıtasında olmasına rağmen Avrupa kıtasına yakınlığı nedeniyle çok farklı kültürlerin kesiştiği bambaşka bir ülke. Fas’ın başkenti Rabat’ın ise diğer şehirlerine göre daha Avrupai olduğunu söyleyebiliriz. Rabat’ta başlıca gezilecek yerler, Hassan Kulesi, Medersa, Endülüs Bahçeleri, V. Muhammed Mozolesi, Mechouar, Royal Palace, Rabat Arkeoloji Müzesi, Dar-al Makhzen, Bab Chellah, Botanik Bahçeleri, D’essais Bahçeleri, L’appartement 22, Zaouia Sidi Larbi ben Sayeh, Laalou From Detention Center, Bab Laalou, Bab Zaer, Muzeul Arheologic, Bab El Had, Palais Tazi, Chellah necropolis, Plage de Rabat.

Fas’ın başkenti Rabat’taki Rabat-Salé Havalimanı, Rabat-Salé-Kénitra bölgesinde yer alıyor. Kazablanka’nın 90 km, başkent Rabat’ın ise 8 km kuzeydoğusunda konumlanan Rabat-Salé Havalimanı’nda Terminal 1 ve Terminal 2 olmak üzere iki terminal bulunuyor. Rabat-Salé Havalimanı’ndan Rabat şehir merkezine taksi (200 Fas Dirhemi-21 dolar), havalimanı shuttle otobüsüyle (20 dirhem-2 avro) ya da araç kiralayarak gidebilirsiniz. Rabat uçak biletinizi en uygun fiyata bulmak için seyahatinizden birkaç hafta önce araştırma yapmanızı öneriyoruz.

Ryanair, Saudia, TUI fly Belgium, Royal Air Maroc, Etihad Airways ve Air France’ın direkt uçuş seferleri düzenlediği Rabat-Salé Havalimanı’na Paris, Abu Dabi, Brüksel, Londra, Madrid, Marseille, Kazablanka, Beauvais, Chaleroi, Weeze, Girona, Roma, Cidde üzerinden ulaşabilirsiniz. Rabat-Salé Havalimanı’na Türkiye’den direkt uçuş bulunmadığı için aktarma yapmanız gerekiyor. Rabat uçak biletinizi almadan önce fiyat karşılaştırması yapmak için oBilet uygulamasını kullanabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 3 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Rabat Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Rabat Uçak Bileti Almak için Rabat Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Rabat Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Paris - Rabat 489,92 TL
Riyad - Rabat 2.309,43 TL
Ankara - Rabat 4.082,76 TL
İstanbul - Rabat 4.650,96 TL
Pekin - Rabat 4.954,03 TL
Brüksel - Rabat 4.980,62 TL
İzmir - Rabat 5.106,41 TL
Antalya - Rabat 6.073,54 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar