Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Lyon Uçak Bileti

1 Yolcu

Lyon Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Lyon Hakkında

ÜLKE Fransa

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI2

Lyon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Lyon Fransa’nın güneydoğusunda bulunur ve ülkenin gastronomi kenti olarak bilinir. Başkent Paris ve Marsilya kentinden sonra ülkenin en büyük üçüncü şehridir. Paris’e 470, Marsilya’ya 320 kilometre uzaklıktadır. Lyon biyoteknoloji, bilişim, ilaç sektörü, ipek üretimi gibi sektörlerle iş hayatının ve sanayinin de önemli bir merkezidir. Lyon para birimi Euro, resmi dili Fransızca’dır. UNESCO Dünya Mirası koruma listesinde yer alan Terreaux Meydanı ve Eski Lyon, Katoliklerin ziyaret ettiklerinde hacı oldukları Notre Dame Bazilikası, Bellecour Meydanı, Lyon Ulusal Opera Binası, tüm Galyalıların birleşmesinin şerefine inşa edilen L’amphithéâtre des Trois Gaule ve eşsiz Duvar Sanatları Lyon’un gezilmesi gereken yerleridir.

Fransa’nın Auvergne-Rhône-Alpes Bölgesi’ne ulaşımda kilit nokta olan Lyon–Saint-Exupéry Havalimanı Lyon şehir merkezine 11 km uzaklıktadır. Lyon–Saint-Exupéry Havalimanı ismini Küçük Prens’in yazarı Saint-Exupéry’den almıştır. Lyon Lyon–Saint-Exupéry Havalimanı’ndan Lyon şehir merkezine ulaşımda yaklaşık yarım saat süren Rhonexpress kullanılabilir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Pegasus Airlines ve İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları ile aktarmasız Lyon uçak biletiniz ile yapacağınız yolculuklar 3 saat 40 dakika sürecektir. Air France, Atlas Global, Aeroflot Russian Havayolları, British Airways, Lufthansa, Aegean Havayolları, Air Algeria, Emirates, TAP Portugal ve obilet.com adresinden bakabileceğiniz daha birçok firma ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Lyon–Saint-Exupéry Havalimanı’na seyahat edebilirsiniz.

Fransa’nın hem iş ve sanayi merkezi hem de gezilecek birçok noktasıyla turizm merkezi olan Lyon’a gidişlerinizde oBilet web sayfası veya oBilet mobil uygulamaları ile sizin için en uygun Lyon uçak biletinin sahibi olabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri avantajıyla biletinizi 2 dakika gibi kısa bir sürede alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Lyon Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lyon Uçak Bileti Almak için Lyon Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Lyon Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Antalya - Lyon 793,67 TL
Konya - Lyon 854,00 TL
İstanbul - Lyon 988,28 TL
İzmir - Lyon 1.070,00 TL
Ankara - Lyon 1.116,99 TL
Üsküp - Lyon 1.146,22 TL
Kayseri - Lyon 1.262,18 TL
Gaziantep - Lyon 1.297,63 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar