Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Cenevre Uçak Bileti

1 Yolcu

Cenevre Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Cenevre Hakkında

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Cenevre Havalimanları

Cenevre Cointrin Havalimanı

Cenevre Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İsviçre’nin Zürih ve Bern şehirlerinden sonra en turistik şehirlerinden biri olan Cenevre’de başlıca gezilecek yerler, Jet d’eau, St. Pierre Katedrali, Milletler Sarayı, Musée d’Art d’Historie, International Red Cross, Musée Ariana, Cenevre Doğal Tarih Müzesi, Patek Philippe Müzesi, Barbier-Mueller Müzesi, MAMCO, Maison Tavel, Museum of Far Eastern Art, Cenevre Etnografya Müzesi, Cité du Temps SA, Cabinet d’arts graphiques, Vivaarium Elapsoidea, Museée de Carouge, Bains des Paquis, Parc de La Grange, Ariana Park, Musée Rath ve Pont du Mont-Blanc.

Cenevre’nin ana havalimanı olan Cenevre Havalimanı aynı zamanda Cointrin Havalimanı olarak da adlandırılıyor. İsviçre’nin en kalabalık 2. kenti olan Cenevre’de yer alan Cenevre Havalimanı, şehir merkezinin yaklaşık 4 k kuzeybatısında konumlanıyor. Swiss International Air Lines, easyJet Switzerland ve Etihad Regional hava yolu firmalarının merkez havalimanı olan Cenevre Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmalarından bazıları, Türk Hava Yolları, Pegasus Havayolları, Aegean Airlines, airBaltic, Air Canada, Air Malta, Air Algerie, Air Moldova, Alitalia, British Airways, Brussels Airlines, easyJet, EgyptAir, Finnair, Iberia, KLM, Saudia, Thomas Cook Airlines, Tunisair, Wizz Air vb. Cenevre uçak biletinizi aktarmasız almak isterseniz, Türk Hava Yolları veya Pegasus Havayolları’nın seferlerine göz atabilirsiniz.

Cenevre Havalimanı’na Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan; Pegasus Havayolları’nın ise Antalya ve Sabiha Gökçen havalimanlarından direkt uçuş seferleri bulunuyor. Cenevre uçak biletinizi seyahatinizden birkaç hafta önce satın alırsanız, çok daha uygun fiyata yolculuk yapabilirsiniz.

Cenevre Hakkında Blog Yazıları

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 4 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Cenevre Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Cenevre Uçak Bileti Almak için Cenevre Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Cenevre Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Cenevre 702,00 TL
Konya - Cenevre 760,00 TL
İstanbul - Cenevre 831,52 TL
Antalya - Cenevre 1.008,00 TL
Denizli - Cenevre 1.262,00 TL
Bakü - Cenevre 1.343,28 TL
İzmir - Cenevre 1.663,71 TL
Nevşehir - Cenevre 2.282,88 TL
Kayseri - Cenevre 2.294,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar