Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Lüksemburg Uçak Bileti

1 Yolcu

Lüksemburg Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Lüksemburg Hakkında

ÜLKE Lüksemburg

TELEFON KODU 352

NÜFUS582.972

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Lüksemburg Havalimanları

Luxembourg Havalimanı

Lüksemburg Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Belçika, Fransa ve Almanya arasında kalan bir coğrafyada kurulmuş küçük bir ülke olan Lüksemburg’un başkenti Lüksemburg şehridir. Yüksek kayalıklar ve dik yamaçlar üzerine kurulmuş olsa de şehir muhteşem bir doğaya sahip. Alzette ve Pétruse nehirlerinin güzel görüntüsü ve birbirinden güzel parklarıyla Lüksemburg huzur dolu bir atmosfer sunuyor. Aynı zamanda güzel evleri, tarihi yapıları ve gurme restoranlarıyla şehir Zenginliğin Başkenti unvanı almıştır. Lüksemburg’ta Lüksemburgca, Fransızca, Almanca olmak üzere 3 ayrı resmi dil kabul edilmiştir, resmi para birimi olaraksa Euro kullanılmaktadır. Lüksemburg Kirchberg Bölgesi görkemli ofisler, alışveriş merkezleri ve eğlence kompleksleri ile ülkenin alım gücünün fazla olduğunun en güzel örneğini oluşturuyor. Lüksemburg tarihi şehir merkezi, açık trenle gezilebilen Petrusse Vadisi, Guillaume II Sarayı, Notre Dame Katedrali, Ulusal Doğal Tarih Müzesi, Ulusal Tarih ve Sanat müzesi ve Lüksemburg Şehir Müzesi Lüksemburg’ta gezilecek görülecek en önemli noktalardır.

Lüksemburg şehrine hizmet vermekte olan havalimanı Lüksemburg-Findel Havalimanı’dır. Luxair ve Türk Hava Yolları firmaları ile Atatürk İstanbul Havalimanı’ndan Lüksemburg Havalimanı’na aktarma yapmadan direkt uçuşla 3 saat 25 dakika’da ulaşabilirsiniz. Aktarmalı seferler için ise seçenekler çoğalmaktadır: British Airways, Aair France, Lufthansa, TAP Portugal, Onur Air, LOT Polish Havayolları, Atlas Global, Iran Air vb. Lüksemburg uçak bileti için ayrıntılı bilgilere oBilet.com internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Lüksemburg’un aynı ismi taşıyan başkenti Lüksemburg şehrine yapacağınız seyahatlerinizde en ucuz Lüksemburg uçak biletinin sahibi olmak için oBilet.com adresinden yararlanabilirsiniz.

Lüksemburg Hakkında Blog Yazıları

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Lüksemburg Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüksemburg Uçak Bileti Almak için Lüksemburg Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Lüksemburg Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Lüksemburg 834,33 TL
Ankara - Lüksemburg 943,17 TL
İzmir - Lüksemburg 1.250,83 TL
Antalya - Lüksemburg 1.268,27 TL
Samsun - Lüksemburg 1.551,97 TL
Sivas - Lüksemburg 1.763,28 TL
Gaziantep - Lüksemburg 2.302,35 TL
Malatya - Lüksemburg 2.708,47 TL
Elazığ - Lüksemburg 2.760,47 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar