Ucuz Hanoi Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Hanoi Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Hanoi Hakkında Bilgi

NÜFUS 7.588.000

Hanoi Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Noibai Havalimanı

Hanoi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Vietnam’ın başkenti olan Hanoi, 2.6 milyon nüfusuyla aynı zamanda ülkenin en kalabalık şehri. Hanoi’da başlıca gezilecek yerler, Hoan Kiem Gölü, Ho Chi Minh Mozolesi, Hoa Lo Prison, Vietnam Ordusu Tarih Müzesi, Vietnam Ulusal Müze, Vietnam Kadınlar Müzesi, Vietnam Güzel Sanatlar Müzesi, Lenin Park, Bao Son Cennet Parkı, Cong vien bach thu The le, Thong Nhat Park, Keangnam Hanoi Landmark Kulesi, Hanoi Müzesi, Ho Chi Minh Trail Müzesi, One Pillar Pagoda, B52 Zafer Müzesi, West Lake, Jade Dağı Tapınağı, Thang Long İmparatorluk Kalesi, Hanoi Opera Evi, Turtle Tower, Quan Thanh Tapınağı, St. Joseph Katedrali, Hanoi Old Quarter, Hanoi Botanik Bahçesi, Ba Dinh Meydanı, Truc Bach Lake ve Bach Ma Tapınağı.

Hanoi’nin ana havalimanı olma özelliğini taşıyan Noi Bai Uluslararası Havalimanı, Vietnam’ın başkenti Hanoi’de; şehir merkezinin yaklaşık 35 km kuzeydoğusunda konumlanıyor. Yolcu kapasitesi bakımından Vietnam’ın en büyük havalimanı olan Noi Bai Uluslararası Havalimanı, aynı zamanda ülkenin en işlek havalimanı olma unvanına da sahip. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar olmak üzere iki farklı terminali olan Noi Bai Uluslararası Havalimanı, düşük bütçeli taşımacılık hizmeti veren VietJet Air ve Jetstar Pacific hava yolu firmalarının da merkez havalimanı. Soc Son Bölgesi’ndeki Phu Minh’te yer alan Noi Bai Uluslararası Havalimanı, 2013 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde 9 milyonluk yolcu kapasitesine rağmen toplam 13 milyon yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş. Noi Bai Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmalarından bazıları, Türk Hava Yolları, VietJet Air, Vietnam Airlines, Jetstar Pacific, Qatar Airways vb. Aktarmasız Hanoi uçak bileti arıyorsanız, Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı direkt seferlerine göz atabilirsiniz.

Sadece aktarmasız değil, aktarmalı Hanoi uçak bileti de almanız mümkün. Böylelikle daha uygun fiyata seyahat edebilirsiniz. Bütçenize en uygun uçak biletini bulmak için tek yapmanız gereken, oBilet üzerinden Noi Bai Uluslararası Havalimanı varışlı aktarmalı ve aktarmasız uçuş seferlerini listelemek.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası