Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Caracas Uçak Bileti

1 Yolcu

Caracas Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Caracas Hakkında

ÜLKE Venezuela

NÜFUS2.082.000

PARA BİRİMİVEF

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI08:00

HAVALİMANI SAYISI1

Caracas Havalimanları

Caracas Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Resmi adıyla Santiago de Leon de Caracas, Venezuela’nın hem başkenti hem de yüzölçümü bakımından en büyük şehri olma özelliğini taşıyor. Caracas’ta başlıca gezilecek yerler, El Avilla Milli Parkı, Parque del Este, Altamira, Plaza Venezuela, Los Caobos Park, Simon Bolivar’ın Doğum Yeri, Bolivarian Museum, Caracas Çocuk Müzesi, Ulusal Panteon, Parque Central Complex, Caricuao Zoo, Caracas Sanat Müzesi, Oeste Jovito Villalba Park, Museo de Bellas Artes, Iglesia de San Francisco, Museo Sacro, Expanzoo, Museo de Arte Colonial, Plaza O’Leary, El Calvario, Cuadra Bolivar Museum, Teleferico de Caracas, Centro Financiero Confinanzas, Cruz del Avila, Caracas Katedrali, Paseo Los Proceres, Art Center The Sheeds, Museo de Ciencias, Los Chorros Park ve El Pinar Zoo.

Venezuela’nın başkenti Caracas’ın ana havalimanı olan Simon Bolivar Uluslararası Havalimanı ya da bir diğer bilinen adıyla Maiquetia Havalimanı, Venezuela’nın en turistik yerlerinden biri olan Vargas’ın Maiquetia şehrinde; Caracas şehir merkezinden yaklaşık 21 km uzaklıkta konumlanıyor. 1945’ten beri sivil havacılık hizmeti veren Simon Bolivar Uluslararası Havalimanı, 2013 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 6 milyona yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş. Simon Bolivar Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmalarından bazıları, Conviasa, Air Europa, Air France, Caribbean Airlines vb. 2017 yılı güncel haliyle Simon Bolivar Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferi düzenleyen herhangi bir yerli hava yolu şirketi olmadığı için uçuşunuzu aktarmalı yapmanız gerekiyor. Caracas uçak biletinizi, Madrid, Paris, Barselona, Valensiya, Lizbon, Port of Spain, Bogota aktarmalı olarak alabilirsiniz.

Caracas uçak biletinizi dakikalar içerisinde online olarak satın almak isterseniz oBilet’i ziyaret edebilir ve bileti satın almadan önce tüm hava yolu firmalarının Simon Bolivar Uluslararası Havalimanı varışlı seferlerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Caracas Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Caracas Uçak Bileti Almak için Caracas Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Caracas Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Barselona - Caracas 3.101,98 TL
Madrid - Caracas 4.541,20 TL
Havana - Caracas 4.553,80 TL
İstanbul - Caracas 4.635,62 TL
Aşkabat - Caracas 5.608,85 TL
Adana - Caracas 8.255,58 TL
Antalya - Caracas 8.266,08 TL
Bodrum - Caracas 8.266,08 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar