Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Zile Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 56.727

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.480km2

İLTokat

TELEFON KODU 0 356

PLAKA KODU 60

OTOGAR SAYISI 1

Zile Otobüs Seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Otobüs Firması

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 5 Zile Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 15 Rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Zile Otogarları

Zile Otogarı 60400 Zile/Tokat

Zile Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Zile, Tokat’ın ilçelerinden bir tanesidir. Sezar’ın “Geldim, gördüm, yendim” deyişini söylediği yerdir. Bu az insan tarafından bilinse de ilçeyi önemli kılan bir özelliktir. Zile otobüs bileti satın alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Zile otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmadan Zile otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Zile’de nereler gezilir?

Zile’de tarihi açıdan oldukça önemli eserlere ev sahipliği yapmaktadır. İlçe merkezinden biraz uzakta bulunan Maşat Köyü’ndeki Maşat Höyük mutlaka görülmesi gereken tarihi bir yapıdır.

Zile Kalesi oldukça önemli bir tarihi yapıdır. Kalenin içinde bir mağara da bulunmaktadır. Mağara ile kalenin bulunduğu alanda yer alan saat kulesi, surlar, zindanlar, yer altı tünelleri, Roma tiyatrosu ve Pontus mezarını da görmeyi ihmal etmemelisiniz.

Zile’de ne yenir?

Tokat’ın zengin mutfağından çıkan lezzetli yemekleri bol bol yiyebilirsiniz. Özellikle Tokat kebabını yemeyi ihmal etmemelisiniz. Ayrıca ilçede pekmez de pek meşhurdur; hem yiyin hem de satın alın.

Zile’de nerede kalınır?

Zile küçük bir ilçe olduğundan konaklama seçenekleri de kısıtlıdır. Var olan tesisler ise; birkaç küçük otel ya da öğretmenevidir. Dilediğinizde konaklayabilirsiniz.

Zile, tarih temalı gezileri seven herkesin ilgisini çekebilecek özel bir yerdir. Mutlaka gidip yapıları keşfetmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Zile Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Zile Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Zile Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Zile Otobüs Bileti Almak için Zile Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Zile Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Sarıkaya - Zile 20,00 TL
Kayseri - Zile 40,00 TL
Ankara - Zile 50,00 TL
İzmit (Kocaeli) - Zile 70,00 TL
İstanbul - Zile 80,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar