Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Çekerek Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 20.857

YÜZ ÖLÇÜMÜ 790km2

İLYozgat

TELEFON KODU 0 354

PLAKA KODU 66

OTOGAR SAYISI 1

Çekerek Otobüs Seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Otobüs Firması

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 4 Çekerek Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Çekerek Otogarları

Çekerek Otobüs Terminali

Çekerek Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Çekerek, Yozgat’ın özel ilçelerinden biridir. Sahip olduğu birkaç tarihi yapıyla görülmesi gereken bir yerdir. Çekerek otobüs bileti bulmak için obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çekerek otobüs seferleri çoğunlukla yerel kökenli seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların arasında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir, kendinize en uygun olan firmayı seçip Çekerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Çekerek’te nereler gezilir?

Çekerek’i özel yapan ve rivayetlerle anlatılan bir yapı vardır: Kızlar Kayası. Çekerek Irmağı ile Süreyya Bey Barajıyla aynı bölgede bulunan bir yapıdır. Su sarnıcı ve sivri bir kayanın üzerinden ırmağa inilen yerde konumlanmış olan Kızlar Kayası’na aşağı inerek varılmaktadır. Bu yapı, Çekerek’e gelmek için tek ve yeterli bir sebeptir. Ayrıca, Kızlar Kayası’nın hemen karşısında bulunan Şato isimli parkı da mutlaka görmelisiniz.

Çekerek’te ne yenir?

Yozgat böreği, helle, gebol, arabaşı, incir uyutması, çullama, mayalı bazlama, pezzik cacığı, bulgur pilavı, desti kebabı, patatesli Yerköy çorbası ve bezdirme gibi yöresel lezzetlerden mutlaka ama mutlaka tatmalısınız.

Çekerek’te nerede konaklanır?

Çekerek, günü birlik gezmeye gidilebilecek bir yerdir. Herhangi bir konaklama imkanı bulunmamaktadır.

Rivayetiyle insanı büyüleyen Kızlar Kayası için Çekerek’i mutlaka görmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çekerek Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Çekerek Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çekerek Otobüs Bileti Almak için Çekerek Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Çekerek Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Sorgun - Çekerek 20,00 TL
Kayseri - Çekerek 40,00 TL
Ankara - Çekerek 45,00 TL
İstanbul - Çekerek 90,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar