Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

İnegöl Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 249.091

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.118km2

İLBursa

TELEFON KODU 0 224

PLAKA KODU 16

OTOGAR SAYISI 1

İnegöl seferleri En Çok Tercih Edilen 10 Firma

İnegöl Otogarları

İnegöl Otogarı Osmaniye Mh. 16400 İnegöl/Bursa

İnegöl Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

İnegöl, Bursa’nın en kalabalık ilçesidir. Aynı zamanda ülkenin en büyük sanayi merkezlerindendir. Sanayi merkezi olmasının yanı sıra, çok keyifli ve güzel de bir yerdir. Bu güzelliği keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden İnegöl otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İnegöl, bir ilçe olduğu için az sayıda otobüs firması tarafından ulaşım sağlanmaktadır. Obilet.com üzerinden İnegöl otobüs seferleri yapan firmaların hepsini bir arada görebilirsiniz. Fiyatlarını ve özelliklerini detaylı şekilde görebilir, aralarında kıyaslama yapabilirsiniz. Böylelikle size en uygun olan firmadan İnegöl otobüs biletini satın alabilirsiniz.

İnegöl’de nereler gezilir?

İnegöl’de görülmesi gereken pek çok doğal güzellik bulunmaktadır. İçindeki saklı cenneti keşfetmelisiniz.

Burada görmeniz gereken en güzel yer Oylat’tır. Gerçek bir doğa harikası olan Oylat’ta yok yoktur. Buranın vadisini, şelalesini ve mağarasını gezmelisiniz. Bu doğal güzelliklere hayran olmamanız mümkün değildir. Ayrıca, Oylat’ta kaplıcalar da bulunmaktadır. Kaplıcalara gidip tatilinize biraz şifa da katabilirsiniz. Oylat Pazarı’na gidip yöresel ürünlerden satın alabilirsiniz.

İnegöl Ormanları’na gidip yeşilin içinde keyifli bir gezinti yapabilir, dinlenebilirsiniz.

Hilmiye Köyü’ne geçip doğal yaşamı keşfedebilirsiniz.

İlçenin merkezinde bulunan İshak Paşa Külliyesi’ni ziyaret edebilirsiniz. İnegöl Kent Müzesi de ziyaret edilecek yerler listesinde bulunmalıdır.

İnegöl’de ne yenir?

İnegöl’ün en güzel ve en meşhur yiyeceği köftedir. İnegöl köftesini yemeden dönmemelisiniz hatta sadece köfte yemek için bile gidebilirsiniz. Köftenin yanında verilen piyaz ve İnegöl şırası da oldukça lezzetli tatlardır.

Köftenin yanı sıra; sütlü oğmaç çorbası, yeşil mercimekli oğmaç çorbası, kurutulmuş yeşil fasulye yemeği, kestaneli ve etli lahana dolması, yaban pırasası, balıkotu gibi yöresel yemeklerden de mutlaka yemelisiniz. Cennet köşkü, dilber dudağı, peynir tatlısı ve incir dolması gibi tatlılardan yemeyi de ihmal etmeyin.

İnegöl’de nerede kalınır?

İnegöl’ün merkezinde butik otellerden, büyük otellere kadar uzanan, geniş konaklama seçenekleri vardır. Oylat yakınlarında kamp kurma imkanına da sahipsiniz. Eğer tercihini kaplıcalara gitmekten yana olursa, orada bulunan termal tesislerde de konaklayabilirsiniz.

Oylat’ın güzelliği ve köftesinin lezzetiyle gidilmesi gereken bir yerdir İnegöl. Yola çıkmadan önce obilet.com üzerinden İnegöl otobüs seferleri listesini inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen İnegöl Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İnegöl Otobüs Bileti Almak için İnegöl Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların İnegöl Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Ankara - İnegöl 35,00 TL
Eskişehir - İnegöl 20,00 TL
Kütahya - İnegöl 20,00 TL
Bursa - İnegöl 12,00 TL
Antalya - İnegöl 60,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;