Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

oBilet.com ve oBilet Mobil Uygulamaları, Amerika'nın en büyük internet güvenlik şirketlerinden biri olan COMODO firması tarafından sigortalanmıştır.

oBilet, Türkiye'de bir çok otobüs firmasının bile kullanmadığı güvenlik önlemlerini sisteminde uygulamaktadır. İnternet üzerinden alışverişin, kullanıcılar için ne kadar hassas bir konu olduğunu bildiğimiz için, bu konuda alınan en yüksek güvenlik önlemlerini aldığımızı bilmenizi isteriz. oBilet.com ve oBilet Mobil Uygulamaları üzerinden yapmış olduğunuz tüm işlemlerde, bilgileriniz 128-bit SSL ile şifrelenmektedir. Hiçbir şekilde bilgilerinizin depolanması yapılmamaktadır. Bunun yanısıra, gerçekleştirmiş olduğunuz tüm işlemlerde COMODO firması tarafından sigortalanırsınız.

Bir çok ufak ve yerel otobüs firmalarının internet sitelerinde uygulanmayan bu güvenlik önlemleri yüzünden, oBilet sisteminden bilet alımınızı gerçekleştirmek çok daha güvenlidir. Ödeme sayfamıza geldiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun kilitli bir şekilde yeşil renge dönüşmesi, çeşitli internet kurumları tarafından sistemimizin güvenli olduğunu teyid etmiş olmalarından dolayıdır. oBilet.com internet sitesi ve oBilet Mobil Uygulamaları üzerinden tereddüt etmeden güvenli bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgiye https://blog.obilet.com/obilet-guvenli-mi/ adresindeki blog yazımızdan erişebilirsiniz!

Seçiniz
Geçmiş Aramalar