Sun Fire Beach Hotel

({count} comment)
Mahmutlar Mahallesi, Sahil Yolu No. 155, 07400 Alanya, Antalya - Mahmutlar, Alanya, Antalya

About

Kasiba Ciftlik Ve Konuk Evi

Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi, Balıkesir’in Edremit ilçesinde, Kazdağları’nın eşsiz atmosferi ile iç içe bir konumda bulunuyor.  Şık ve konforlu mimariye sahip konuk evinde misafirlerini ağırlayan Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi’nde doğal yaşamın içinde huzurlu, şehrin stresinden uzak bir tatil geçirmeniz mümkün.

Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi, Standart Oda, Aile Odası ve Çatı Katı olmak üzere 3 farklı oda tipine sahip. Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi’nin tüm odalarında klima, televizyon, eşya dolabı, özel banyo, saç kurutma makine ve havlu mevcut durumda. Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi’nin deniz manzaralı ve bahçe manzaralı odaları da bulunuyor.

Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi’nin bünyesinde konuklarının gün içinde faydalanabilecekleri gözleme köşesi, açık restoran ve kapalı restoran alanları bulunuyor. Ayrıca dilerseniz odaya yemek servisi imkanınız da bulunmakta.

Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi’nin bahçesinde dilediğiniz sebze ve meyveleri yetiştirme ve onları tüketme imkanınız bulunuyor. Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi’nin resepsiyonu konuklarına günün her saati hizmet vermeye devam ediyor. 

Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi, Zeus Altarı’na 28 km, Kızılkeçili Köyü Anıt Ağacı’na 11 km, Hasan Boğuldu Şelalesi’ne 14 km, Kazdağı Milli Parkı’na 24 km uzaklıkta yer alıyor. Üstelik bölgenin diğer birçok tarihi ve doğal güzelliklerine de kolaylıkla ulaşılabilecek mesafede konumlanıyor. Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’na 24 km mesafede konumlanan Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi konuklarına ücretli havalimanı ve transfer servisi hizmeti sunuyor.

Konuklarının evcil hayvanlarına izin vermekte olan Kasiba Çiftlik ve Konuk Evi’ne en erken giriş saati 10.00 olarak belirlenmiş. Konaklaması biten misafirlerin ise en geç çıkış saati ise 12.00.

Facility Features

Restaurant
Massage
Open Buffet
Conference Room
Kiddie pool
Hairdresser (Fee)

Standart Oda

Standart Oda

Aile Odası

Aile Odası

Aile Suit

Aile Suit

Family Suite

Family Suite

Standard Room, Sea Or Land View, With Balcony

Standard Room, Sea Or Land View, With Balcony

Standard Triple Room, Sea Or Land View, With Balcony

Standard Triple Room, Sea Or Land View, With Balcony

Quadruple Room, Sea Or Land View, With Balcony

Quadruple Room, Sea Or Land View, With Balcony

Frequently Asked Questions

hotel