Simav Eynal Kaplicalari

({count} comment)
Hacıahmetoğlu, Eynal Kaplıca Otelleri, 43500 Simav/Kütahya, Türkiye - Simav, Kütahya

About

Kütahya’da bulunan Simav Eynal Kaplıcaları, misafirlerine ev rahatlığında konaklama sunmanın yanında pek çok ayrıcalık sunarak keyifli bir tatil imkanı veriyor. Apart olarak hizmet veren Simav Eynal Kaplıcaları’nda konaklayan kişiler hem dinlenebilir hem de çeşitli etkinlikler yaparak verimli vakit geçirebilir.

Simav Eynal Kaplıcaları’nda konaklayacak kişiler çeşitli apartlar arasından seçim yapabilirler. Simav Eynal Kaplıcaları bünyesinde A1 Blok, A2 Blok, A Blok Apart Oda, A1 Block, A Block Apartment Room, Apart Oda ve Aile Odası olmak üzere 7 adet apart bulunuyor. Odaların hepsinde oturma grubu, mutfak, buzdolabı, temel mutfak eşyası, özel banyo, termal su, televizyon ve telefon bulunuyor.

Simav Eynal Kaplıcaları’nda konaklarken misafirler kaldıkları apartın içinde bulunan mutfağı ve eşyaları kullanarak kendi istedikleri yemekleri yapabilirler. Bunun yanı sıra misafirler Simav Eynal Kaplıcaları bünyesinde bulunan restorandan da yararlanabilirler. Alakart menü ile hizmet veren restoranda yemek yemek isteyen kişiler yedikleri yemeğin ücretini vererek bu hizmetten yararlanabilirler.

Simav Eynal Kaplıcaları, misafirlerine çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. Misafirler tesisin bünyesinde bulunan aquaparkta keyifli vakit geçirebilir ve tatilde bolca eğlenebilirler. Çocuklar içinde ayrı su kaydırağının bulunduğu bu aquaparkın içinde 3 adet de büyükler için su kaydırağı bulunuyor. Aquaparkın içinde bulunan havuz ise düşük ısıda termal su içeren bir havuz olma özelliği taşıyor. Havuz sadece yaz sezonunda açık oluyor. Haftanın bazı günleri havuza sadece kadınlar veya sadece erkeklerin girebiliyor.

Simav Eynal Kaplıcaları, misafirlerinin rahatlığına önem verdiği için 7/24 kesintisiz resepsiyon hizmeti sunuyor. Böylece misafirler herhangi bir ihtiyaçlarında rahatlıkla görevlilere ulaşabiliyorlar. Resepsiyon hizmetinin yanı sıra tesis misafirlere hızlı check-in ve check-out hizmeti de sunuyor.

Simav Eynal Kaplıcaları’nda kalırken misafirler etrafı keşfedebilir ve yürüyüşlere çıkabilirler. Şehir merkezine yaklaşık 91 km uzaklıkta bulunan otelden isteyen kişiler şehir merkezine giderek farklı yerleri de keşfedebilirler. Simav Eynal Kaplıcaları’na en yakın konumda bulunan havalimanı Kütahya Zafer Havalimanı’dır. Otel ve havalimanı arasında yaklaşık 97,79 km’lik bir yol bulunuyor.

Simav Eynal Kaplıcaları’na check-in yapmak için misafirler 14.00 ve sonrasında otele gelebilirler. Check-out yapmak için ise misafirler 12.00 ve öncesinde çıkış yapabilirler. Tesiste misafirler evcil hayvan ile konaklama yapamıyorlar.

A1 BLOK

A1 BLOK

A2 BLOK

A2 BLOK

A Blok Apart Oda

A Blok Apart Oda

A1 BLOCK

A1 BLOCK

A Block Apartment Room

A Block Apartment Room

A2 BLOCK

A2 BLOCK

Apart Oda

Apart Oda

Aile Odası

Aile Odası

Frequently Asked Questions

hotel