Serace Hotel

({count} comment)
Osman Kavuncu Mahallesi, Gazibey Caddesi 6, 38060 Kayseri - Melikgazi, Kayseri - From the city center 2.8 km

About

Serace Hotel ziyaretçilerine modern ve ihtiyaçlara uygun bir konaklama hizmeti veriyor. 4 yıldız standartlarına sahip olan bir oteldir. Tesis içerisinde yer alan olanaklar ziyaretçilerin kullanımına sunuluyor. Engelli kişiler için de oldukça yardım sever bir tesistir.

Serace Hotel içerisinde toplamda 77 adet oda bulunuyor. Bu odalar business, family suit ve standart olarak ayrılıyor. Standart odalarda 3 kişi rahatlıkla konaklıyor. Ziyaretçiler içerideki havayı klima yardımıyla kolaylıkla kendilerine uygun hale getiriyor. Odalarda bulunan televizyon sayesinde ziyaretçiler dizilerini takip edebiliyor. Bu alanlarda ziyaretçilerin sigara içmesine izin verilmiyor. Dumandan rahatsız veya sağlık problemleri olan kişiler bu yüzden oteli tercih ediyor.

Serace Hotel restoran alakart olarak ziyaretçilere hizmet ediyor. Kişiler buradaki menü üzerinden yemeklerini seçiyor. Tesis bebekli kişiler için özel sandalye bulunduruyor. Toplu ortamlarda bulunmayı sevmeyenler oda servisini kullanarak isteklerine ulaşıyor.

Serace Hotel spa ve sağlık olanaklarını ziyaretçilerine sunuyor. Burada yer alan buhar odaları sayesinde vücuttaki toksinler atılıyor. Spor yapmayı alışkanlık haline getiren ziyaretçiler fitness merkezinden kolaylıkla faydalanıyor.

Serace Hotel havuz yol boyunca kullanıma uygun olur. Kapalı şekilde dizayn edilen bu havuz sayesinde dışarıdaki hava şartlarından etkilenmiyorsunuz. Tesis bünyesinde ücretsiz bir otopark bulunuyor. Resepsiyon hattı 24 saat boyunca ulaşılabilir halde oluyor. Günlük olarak yenilenen gazeteler sayesinde gündemi takip ediyorsunuz. Otelde ortak olarak kullanılan toplantı ve konferans salonu bulunuyor.

Serace Hotel Erciyes manzaralıdır. Erciyes Kayak Merkezi bu tesisten 27 km uzakta bulunuyor. Kayseri ilinin merkez ilçesinde yer alan bu tesis sayesinde ulaşım sıkıntısı yaşamıyorsunuz.

Serace Hotel ziyaretçilerin giriş ve çıkış saatlerini 12.00 olarak belirliyor. Bu sayede odaların boşluk durumlarını kontrol edebiliyor. Tesiste ziyaretçilerin evcil hayvan bulundurulmasına izin verilmiyor.

Facility Features

Indoor Swimming Pool
Restaurant
Air Conditioning
Baby Friendly
Valet
Conference Room

Standard Room

Standard Room

Standart Oda

Standart Oda

Business Süit

Business Süit

Family Oda

Family Oda

Standard Büyük Yataklı Tek Kişilik Oda

Standard Büyük Yataklı Tek Kişilik Oda

Triple Oda

Triple Oda

Standart (Oda)

Standart (Oda)

Standard Double Room (Full Double Bed)

Standard Double Room (Full Double Bed)

Standard Room, City View,

Standard Room, City View,

Family , City View,

Family , City View,

Family Suit, City View,

Family Suit, City View,

Frequently Asked Questions

hotel