Rize Erdem Pansiyon

({count} comment)
Eminettin Mahallesi, Ataturk Cadessi 282, Devlet Hastanesi Onu, 53020 Rize - Rize Şehir Merkezi, Rize - City center

About

Rize Erdem Pansiyon, deniz manzaralı kapalı restoran bölümü ve modern mimarisiyle ön plana çıkıyor. Rize il merkezinde yer alan pansiyon, konuklarına konforlu odalarla hizmet veriyor.

Rize Erdem Pansiyon konuklarını; Standart Oda ve Aile Odası konsepti ile donatılmış iki farklı oda tipiyle ağırlıyor. Oda içinde; çift veya tek kişilik yatak, çalışma masası, oturma bölümü, gardırop, saklama alanları, banyo, ücretsiz banyo malzemeleri, LCD TV ve minibar bulunuyor. Pansiyon odaları; bahçe, şehir veya deniz manzarasına bakıyor.

Rize Erdem Pansiyon, her sabah konuklara kahvaltı servisi yapıyor. Restoran bölümü günün diğer öğünleri için de alakart menü hizmeti veriyor. Dilerseniz pansiyona yakın restoran veya kafe gibi işletmelerden de yiyecek hizmeti alabilirsiniz.

Rize Erdem Pansiyon resepsiyon bölümü, 7/24 kesintisiz hizmet sağlıyor. Resepsiyon hizmetleri arasında; döviz değişimi, ütü hizmeti, çamaşırhane kullanımı, kuru temizleme, faks ve fotokopi seçenekleri bulunuyor. Pansiyonun tüm ortak alanlarında ve konaklama birimlerinde ise ücretsiz Wi-Fi ağı yer alıyor. Bunun yanı sıra tesis dışındaki otopark bölümü ücretli araç park hizmeti veriyor.

Rize Erdem Pansiyon, Rize Meydan Parkı’na 450 metre, Rize Müzesi’ne 550 metre, Rize Çarşısı’na 600 metre, Rize Kalesi’ne 850 metre, Atatürk Evi Ve Etnografya Müzesi’ne 2.1 km, Limanköy Plajı’na 18.4 km, Çağlayan Şelalesi’ne 20.9 km, Pileki Mağarası’na 21.9 km, Çayeli ilçe merkezine 22.4 km, Ağaran Şelalesi’ne 33.2 km, Palovit Şelalesi’ne 87.2 km, Pokut Yaylası’na 87.7 km ve Rize-Artvin Havalimanı’na 41.5 km uzaklıkta yer alıyor. Pansiyona havalimanında ulaşım sağlaya konuklar ücretli transfer araçlarını kullanıyor.

Rize Erdem Pansiyon’a giriş saati 14.00 ve sonrası, çıkış işlemleri ise en son 12.00 olarak hizmet veriyor. Ayrıca pansiyon, evcil hayvan konaklamasına izin vermiyor.

Aile Odası

Aile Odası

Family Room

Family Room

Standart Oda

Standart Oda

Standart (Oda)

Standart (Oda)

Frequently Asked Questions

hotel