Rest Hotel Ankara

({count} comment)
Anafartalar Mahallesi Sanayi, Caddesi Kuruçeşme Sokak 4, Ulus, Ankara - Ulus, Altındağ, Ankara - From the city center 5.6 km

About

Ankara Rest Hotel, şehrin merkezinde konumlanıyor. 1973’ten beri hizmet veren tesis, Ulus’ta misafirlerini ağırlıyor. 3 yıldızlı bir konaklama işletmesi olan bu oteli ekonomik bir alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

40 odası bulunan Ankara Rest Hotel’de aile odaları, ebeveynlerin çocuklarıyla konaklamasına imkân tanıyor. Ferah odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak gerekli tüm eşya ve ürünler mevcut. Bu eşyalar arasında saç kurutma makinesi, televizyon, minibar ve klima sayılabilir.

Konukların yeme-içme ihtiyaçları için de Ankara Rest Hotel restoranı hizmet veriyor. 80 kişi kapasiteli salonda sabahları açık büfe kahvaltı sunuluyor. Günün diğer öğünlerinde ise şeflerin leziz tarifleriyle enerji toplamanız mümkün oluyor.

Ankara Rest Hotel, aracıyla seyahat eden konuklar için kapalı otopark imkânı sunuyor. Buna ek olarak misafirlerin taleplerini günün her saati karşılamak üzere 7/24 resepsiyonu hizmet veriyor.

Rest Hotel, Ankara merkezindeki konumu sayesinde konukların civardaki önemli lokasyonlara da kısa sürede ulaşabilmelerini sağlıyor. PTT Pul Müzesi, tesise yalnızca 69 m uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca birçok önemli oyunun sahne aldığı Büyük Tiyatro, konaklama mekânına 341 m mesafede yer alıyor. Bölgeye hava yoluyla ulaşım sağlayacak kişiler de otelden ortalama 30 km uzaklıkta bulunan Esenboğa Havalimanı’nda inerek tesise kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir.

Ankara Rest Hotel’e 14.00’ten itibaren giriş yapabilirsiniz. Çıkış için de 12.00’ye kadar işlemlerin tamamlanmış olması gerekiyor. Otele evcil hayvan kabul edilmiyor.

Facility Features

Terrace
Safe Deposit Box

Standart Oda

Standart Oda

Standart Oda - İki Kişilik

Standart Oda - İki Kişilik

Standart Oda - Üç Kişilik

Standart Oda - Üç Kişilik

Standard Room - Double

Standard Room - Double

Standard Room - Triple

Standard Room - Triple

Standard Room

Standard Room

Frequently Asked Questions

hotel