Zoku Amsterdam

({count} comment)
Weesperstraat 105, 1018 VN Amsterdam - Amsterdam Şehir Merkezi, Amsterdam

About

Amsterdam Merkez İstasyonu'na 1,7 km uzaklıkta yer alan Zoku Amsterdam; 1 günden ister 1 aya isterse 1 yıla kadar yüksek tasarımlı ve sürdürülebilir bir apart otel arayan profesyoneller, iş amaçlı gezginler ve uzaktan çalışanlara yönelik olarak tasarlanmıştır. Zoku Amsterdam'da 133 loft mevcuttur: tekli ranza, oturma odası, mutfak, banyo ve 4 kişilik geniş masa bulunan daire tarzı özel odalar.

Ödüllü Zoku Loft, yaşamak ve çalışmak için eşit derecede uygun olan geniş bir mikro dairedir. Arkadaşlarınızı ve meslektaşlarınızı evinize davet edebilmeniz, farklı farklı saat dilimlerinde çalışabilmeniz veya şehri keşfederken işlerinizi halledebilmeniz için tasarlanmıştır. Her birinde iki kişinin konaklayabildiği Loft'larda (Loft XXL'de 4 kişi kalabilir) klima, düz ekran TV ve ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi (60 mbps) vardır.

Konaklamanız süresince ilham almak için sevdiğiniz sanat eserlerini duvarlara asarak mekanınızı kişiselleştirebilirsiniz. Sosyalleşmek için özel odanızdan ayrılmak istediğinizde 6. kattaki çatı katı Sosyal Alanlarında Salon, Kindred Spirits Bar, Living Kitchen restoran, Ortak Çalışma Alanları, Toplantı Odaları, Etkinlik Alanı ve Zoku'nun uluslararası sakinlerinin her türlü eğlence ve uygulama ihtiyaçlarını karşılayacak geniş teras sizleri bekliyor.

Çatı katındaki pencereler bol doğal gün ışığı alarak ve ikonik Magere Brug köprüsünün eşsiz manzarasını sunarak size şehrin koşuşturmacasından uzaklaşma imkanı sağlamaktadır.

Xl Double Zoku Loft (Full Double Bed)

Xl Double Zoku Loft (Full Double Bed)

Double Zoku Loft (Full Double Bed)

Double Zoku Loft (Full Double Bed)

Zoku Loft

Zoku Loft

Zoku Loft Xl

Zoku Loft Xl

Loft (1 Double Or 1 Twin)

Loft (1 Double Or 1 Twin)

Loft Xl (1 Double Or 1 Twin)

Loft Xl (1 Double Or 1 Twin)

Frequently Asked Questions

hotel