My Suit Otel

({count} comment)
Şerefiye Mahallesi, Inkilap Sokak, Kültür Sarayı Civari Musa Anter Parki Arkasi, Van - Şerefiye, İpekyolu, Van - City center

About

Van My Suit Otel, modern mimariye sahip bir işletme. Kent merkezinde bulunan bu otel, geniş bir kitleyi kapsayacak şekilde hizmet veriyor. Bu da tesisin yerli ve yabancı turistlere hitap etmesini sağlıyor.

Van My Suit Otel, 22 odalı butik bir tesis. Konaklama mekânında aile ve standart olmak üzere iki farklı alternatif mevcut. Beş kişiye kadar bir arada konaklama imkânı sunan aile odaları, kalabalık gruplar için ideal. Standart odalarda ise en fazla üç kişinin birlikte kalması mümkün.

Sabah 07.30 ve 09.30 arasında servis edilen Van My Suit Otel kahvaltısı açık büfe. Son derece doyurucu bir öğünle güne başlamanızı sağlayan bu kahvaltıyı otelin kapalı restoranında yaparak kent turuna hazır hâle gelebilirsiniz.

Bazı tarihlerde çeşitli konserlere ev sahipliği yapan konaklama mekânında eğlenceli aktivitelere katılmanız mümkün. Sevilen sanatçıları dinlemek için tercih edebileceğiniz gibi partnerinizle romantik bir tatil geçirmek amacıyla da bu işletmeyi seçebilirsiniz. Ayrıca çatı terasına çıkarak Van My Suit Otel manzarasını izlemek de keyifli bir seçenek olabilir.

Otel resepsiyonu konukların her zaman ulaşabilmeleri için 24 saat hizmet veriyor. Bu sayede hızlı şekilde giriş ve çıkış yapmanız da mümkün. Buna ek olarak araç park sorununun önüne geçen işletmede vale hizmeti bulunuyor. Böylece otopark aramak zorunda kalmıyorsunuz.

Bölgeyi ziyaret eden turistlerin mutlaka uğradığı Van Kalesi, işletmeye ortalama 5 km uzaklıkta. Ayrıca Van Müzesi de tesise aynı mesafede bulunuyor. Sizler de kısa süreli araba yolculuğunun ardından bu destinasyonları ziyaret ederek kenti yakından keşfedebilirsiniz. Van My Suit Otel’in merkezî konumunu tatil dönüşü 7,5 km mesafedeki Ferit Melen Havalimanına giderken de fark etmeniz mümkün. Buraya ulaşım için konaklama mekânının herhangi bir servisi olmasa da konumu sayesinde kısa sürede kendi imkânlarınızla ulaşabilirsiniz.

Otele girişler 14.00 itibarıyla başlarken çıkış işlemlerinin 12.00’de son bulması gerekiyor. Ayrıca bu konaklama mekânı, evcil hayvanları kabul ediyor. Böylece sizler de patili dostlarınızla seyahat ederek daha güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Facility Features

Room Service
Printer
Mosque
River View
Lift
Backgammon

Standart Oda Iki Kisilik

Standart Oda Iki Kisilik

Aile Odası

Aile Odası

Standard Room Double

Standard Room Double

Family Room

Family Room

Frequently Asked Questions

hotel