Mora Hotel

({count} comment)
Devlet Yolu Üzeri, Havaalanı Mevkii, Çimenli, Trabzon - Trabzon Şehir Merkezi, Trabzon - From the city center 7.4 km

About

Mora Otel, Trabzon'un Ortahisar ilçesinde yer alıyor. Tesisin ön kısmında uzanan bir plaj yer alıyor. Konforlu bir konaklama imkanı sunan Mora Otel’de misafirler deniz manzarası eşliğinde konaklayabiliyor.

Mora Otel içerisindeki odaların sekiz tanesi suit, dokuzu jakuzili suit, bir tanesi saunalı suit ve geriye kalan 28 tanesi standart oda olmak üzere kendi içerisinde ayrılıyor. Suit odaların genelinde; mini bar, telefon, klima, emanet kasası, televizyon, internet, saç kurutma makinesi, oturma alanı ve jakuzi yer alıyor. Standart odalarda ise; mini bar, telefon, klima, televizyon, internet, saç kurutma makinesi ve emanet kasası bulunuyor. 

Tesiste; açık havuzbaşı restoran, Yakamoz Restoran ve Ligarba Bar&Restoran yer alıyor. Bunun dışında Mora Otel’de Pool Bar, Snack Bar ve Lobby bar gibi çeşitli restoranlar ve barlar bulunuyor. 

7/24 resepsiyon hizmeti sağlanan Mora Otel’de Deniz ve Kum olmak üzere iki ayrı toplantı salonu bulunuyor. Misafirler için çeşitli aktivite imkanları sunan tesiste, yüzme havuzu, plaj voleybolu, oyun salonu, yürüyüş parkuru ve halı saha yer alıyor. Ayrıca tesisin önünde tesise ait bir plaj da mevcut. Tesisin kendisine ait bir otoparkı ve internet hizmeti de bulunuyor. 

Tesisin Trabzon Havalimanı’na uzaklığı 6.3 km olarak biliniyor. Bölgeye gittiğinizde görmeniz gereken yerlerden biri olan Trabzon Kalesi’nin Mora Otel’e uzaklığı 2.3 km. Trabzon Ayasofya’nın tesise uzaklığı 3.6 km, Zoğnas Vadisi Parkı’nın tesise uzaklığı 2.1 km ve Küçük Ayvasıl Kilisesi’nin tesise uzaklığı 500 metre olarak biliniyor. 

Mora Otel’in giriş saati 14.00 ve çıkış saati 12.00 olarak biliniyor. Mora Otel’e evcil hayvanlar kabul edilmiyor. 

Standart Oda Kara Manzaralı

Standart Oda Kara Manzaralı

Standard Room With Land View

Standard Room With Land View

Standart Oda Deniz Manzaralı

Standart Oda Deniz Manzaralı

Suit Oda Deniz Manzaralı

Suit Oda Deniz Manzaralı

Frequently Asked Questions

hotel