Kibyra Otel

({count} comment)
Cumhuriyet Caddesi, Gölhisar, Burdur - Gölhisar, Burdur

About

Burdur’un Gölhisar bölgesinde bulunan Kibyra Otel, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan hizmet prensibi ve dinlendiren sade dekorasyonu ile misafirlerin yoğun olarak ilgisini kazanmayı başarıyor. Kibyra Otel, iş seyahatleri ve balayı tatili için her sene yüzlerce ziyaretçi ağırlıyor.

Kibyra Otel, tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik standart oda konsepti ile 24 konaklama birimi ile hizmet veriyor. Kibyra Otel misafirlerine sunduğu konaklama birimlerini aile odası konseptinde düzenliyor.

Kibyra Otel misafirlerine yemek hizmetleri olarak; odaya yemek servisi, paket servis imkanı ve kendi bünyesinde hizmet veren kahvaltı salonu gibi çeşitli olanaklar sunuyor. Kibyra Otel’in yemek hizmetleri arasında 07.00-10.30 saatleri arasında sağladığı açık büfe kahvaltı imkanı da bulunuyor. 

24 saat açık resepsiyon hizmeti veren Kibyra Otel, misafirlerine sunduğu ortak teras alanı, engelli misafirlerine de özel olarak engelli terasını sunuyor.

Konaklama konseptinin sunduğu diğer hizmetler; bagaj muhafazası, hızlı check in/check out, kuru temizleme, ütü ve günlük temizlik hizmetleri olarak sıralanıyor. Çalışan misafirler için de; scanner, printer ve fotokopi imkanları da bulunuyor.

Her odasında klima bulunan Kibyra Otel, misafirlerine ortak alanlarda ve tüm odalarda kullanmak üzere ücretsiz wifi imkanı ve özel aracı olanlara özel ise ücretsiz halka açık otopark imkanı sunuyor.

Burdur’un tarihi yapılarına ve gezilecek doğal güzelliklerine yakın konumda yer alan Kibyra Otel; Kybra Antik Kenti’ne 2,3 km, Yapraklı Barajı’na 21 km ve Gölhisar Gölü’ne ise 14 km uzaklıkta bulunuyor. Kibyra Otel, bölgeye en yakın Süleyman Demirel Havalimanı’na ise 140 km uzaklıkta yer alıyor.

Evcil hayvan kabul etmeyen Kibyra Otel’e giriş saatleri 13.00 ve sonrası, çıkış saatleri ise en geç 11.00 olarak düzenleniyor.

Facility Features

Breakfast
Dry Cleaner
Iron
Reception
Cleaning Service
Disabled Friendly

Standart Oda - Üç Kişilik

Standart Oda - Üç Kişilik

Standard Room - Double

Standard Room - Double

Standard Room - Single

Standard Room - Single

Standard Room - Triple

Standard Room - Triple

Standart Oda, Üçlü Yatak

Standart Oda, Üçlü Yatak

Standart Çift Kişilik Oda (Çift Kişilik Yatak)

Standart Çift Kişilik Oda (Çift Kişilik Yatak)

Standart Çift Kişilik (Oda) (Çift Kişilik Yatak)

Standart Çift Kişilik (Oda) (Çift Kişilik Yatak)

Frequently Asked Questions

hotel