Karacasel Suit Hotel

({count} comment)
Fakıusagı Mahallesi, Sokak 3-1, 45006 Osmaniye - Osmaniye Şehir Merkezi, Osmaniye

About

Osmaniye Karacalar Suit Otel, bölgenin lüks olanaklar sunan tesisleri arasında. Dekoratif tasarımıyla sıcak bir atmosfer oluşturan otel, misafirlerine ev konforu sunmayı hedefliyor. İşletmenin açık alanlarında, mevsime bağlı olarak keyifli zaman geçirme şansı bulabilirsiniz.

Osmaniye Karacalar Suit Otel klimalı odaları, yaz-kış konforlu bir konaklama fırsatı sunuyor. Tesiste, 2+1 ve 3+1 gibi geniş daire seçenekleri mevcut. Yeni evlenen çiftler için balayı süiti de özel süslemesiyle dikkat çekiyor.

Tesiste, bölgeye ait olan lezzetlerin tadına varabilirsiniz. Osmaniye Karacalar Suit Otel kahvaltı menüsünde de taze seçenekler sizi bekliyor. Şık tasarımlı restoranda servis edilen yemekler, farklı damak tatlarına hitap eden çeşitliliğe sahip.

Osmaniye Karacalar Suit Otel ücretsiz Wi-Fi imkânı sayesinde kesintisiz iletişim fırsatı elde edebilirsiniz. Bu mekânda, araç kiralama gibi konularda da yardım almanız mümkün. Böylece bölgede keyifli gezi rotaları oluşturabilirsiniz. Tesisin tasarım detayları da engelli misafirlerin konforu göz önünde tutularak oluşturulmuş durumda.

Otel’in bulunduğu bölgeye direkt uçak seferleri yok. Ancak işletmeye yaklaşık 1 saat 10 dakikalık mesafede bulunan Adana Şakirpaşa Havalimanı’nı kullanabilirsiniz. Bu alanda konaklarken kültür turu yapmak isterseniz de Osmaniye Karacalar Suit’e yaklaşık 25 km uzaklıktaki Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Osmaniye Karacalar Suit’e girişler saat 11.00 itibarıyla başlıyor. Odalardan ayrılmak içinse sabah saat 10.00’a kadar vaktiniz var. İşletmedeki her bir oda için 12 yaşına kadar olan 1 çocuk ücretsiz olarak konaklayabiliyor. Bu otelde, evcil hayvanların girişine izin yok.

Popular Features

Iron
Child Friendly
Television
Restaurant
Baby Friendly
Satellite Broadcast

Balayı Suit

Balayı Suit

Executive Suite - Bahçe Manzaralı

Executive Suite - Bahçe Manzaralı

Frequently Asked Questions

hotel