Idavilla Bungalow Hotel

({count} comment)
Canakkale Asfalti Uzeri, Ishakbey Sitesi, Akcay 3 Km Gure, Edremit, Balikesir - Edremit, Balıkesir

About

Balıkesir’in Edremit ilçesi Akçay mevkiinde bulunan İdavilla Bungalow Hotel mandalina ve zeytin ağaçlarının arasında yemyeşil bir konaklama imkanı sunuyor. Eşsiz bir doğaya sahip bölgede yer alan İdavilla Bungalow Hotel, huzurlu ve rahat bir tatil imkanı sağlıyor.

Bünyesinde 12 adet bungalov barındıran İdavilla Bungalow Hotel’in tüm evleri standart olup tamamı aynı tasarıma sahip. Bungalow evlerin hepsinde aynı imkanlar sunuluyor. Tek ve çift kişilik yatak, buzdolabı, klima, LCD TV, gömme dolap, tuvalet ve banyo tüm odalarda yer alıyor. Bunun yanında tesis genelinde Wi-Fi ve kat kaloriferi olan otel; bahçe manzaralı müstakil bir tatil imkanı sunuyor.

İdavilla Bungalow Hotel konuklarına bungalow evlerine ait özel bahçelerinde kendin pişir kendin ye şeklinde yemek imkanı sağlıyor. Evlerin tamamında bulunan tam donanımlı mutfaklar ile günün her anında lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilmenizi sağlayan tesisin bir de açık mutfağı bulunuyor.

Ücretli çamaşırhane hizmeti de bulunan İdavilla Bungalow Hotel, günlük temizlik hizmeti veriyor. Tesiste yer alan mini markette yöreye ait ürünler, günlük yumurta, sebze bahçesi ve alışveriş ihtiyaçlarınız için market ürünleri yer alıyor. Doğa içinde kurulu tesise havaalanı ve otogardan ücretli transfer imkanı da bulunuyor. Her Pazar günü otel resepsiyonunda konuklar için safari ve trekking de dahil etkinlikler planlanıyor.

İdavilla Bungalow Hotel Akçay’a 3 km, Altınoluk’a 10 km, Edremit’e 12 km, Balıkesir’e 90 km, Çanakkale’ye 110 km, İzmir’e 225 km mesafede bulunuyor. Güre Termal Kaplıca ve Tesisleri’ne 500 metre, Sarıkız Etnografya Müzesi’ne 1 km, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi’ne 5 km, Hasanboğuldu Göleti’ne 7 km uzaklıkta yer alan İdavilla Bungalow Hotel’in 150 metre uzağında bulunan Melek Hanım sahiline yürüyerek ulaşılabiliyor. Tesise Akçay otogarı 3 km, Koca Seyit Havaalanı ise 15 km mesafede yer alıyor.

Ön rezervasyon şartı aranmayan İdavilla Bungalow Hotel’e giriş işlemlerinizi 14.00’te, çıkışınızı ise 12.00’de yapabilirsiniz. Bungalow evlere ve evlere ait bahçeye sahip olan tesis, konuklarına aynı zamanda evcil hayvanları ile birlikte geçirebilecekleri bir tatil fırsatı da sunuyor.

Facility Features

Car Rental
Printer
Barbecue
Bike
Dry Cleaner
Laundry

Bungalov Iki Kişilik

Bungalov Iki Kişilik

Bungalov Üç Kişilik

Bungalov Üç Kişilik

Bungalow, Garden View,

Bungalow, Garden View,

Frequently Asked Questions

hotel