Hotel Saracoglu

({count} comment)
Seyh Hayran Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi 21, Merkez, 69000 Bayburt - Bayburt Şehir Merkezi, Bayburt - City center

About

Çoruh Nehri karşısında konuklarını karşılayan Bayburt Otel Saraçoğlu, şehrin güzelliklerini gözler önüne seren bir konumda yer alıyor. Merkezî konumu sebebiyle Bayburt’u keşfetmeye imkân veren tesiste, keyifli vakitler geçirerek tatilinizi unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.

İşletme, standart ve çatı katı birimlerini misafirlerine sunuyor. Konaklama tercihinizi Bayburt Otel Saraçoğlu’nun aile odalarından yana da kullanabilirsiniz. Uyumlu renklerle dizayn edilmiş parke zemine sahip odalarda ihtiyacınız olan pek çok eşyayı bulabilirsiniz.

Bayburt Otel Saraçoğlu, kahvaltı hizmeti ile öne çıkan bir tesis. İşletmenin açık ve kapalı restoranında çeşitli kahvaltılıklarla doyurucu bir öğün geçirebilirsiniz. Şehirdeki yeme-içme olanaklarını değerlendirmek isterseniz Cumhuriyet Caddesi üzerindeki restoranları ziyaret edebilirsiniz.

Bayburt Otel Saraçoğlu, nehir manzarası karşısında hafızalardan çıkmayacak bir tatil deneyimi yaşatıyor. Teras alanını kullanarak şehir manzarası ve Bayburt’un güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Her kesimden tatilciye hitap eden Bayburt Otel Saraçoğlu, balayı çiftlerini özenle karşılıyor. İş seyahatinde olan konuklara özel imkânlar da sunulmakta.

İşletme, merkezî konumu sebebiyle şehir olanaklarına ve turistik mekânlara oldukça yakın. Otel çevresinden ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir ya da rotanızı Bayburt’un güzelliklerine çevirebilirsiniz. Tatilinize renk katmak isterseniz şu noktaları ziyaret edebilirsiniz: Yeraltı Şehri, Bayburt Kalesi, Helva Köyü Buz Mağarası, Sırakayalar Şelalesi. Bayburt’a en yakın havaalanı Erzurum ilinde bulunuyor. 116 km uzaklıktaki Erzurum Havalimanı’na ulaşmak için şehirdeki araçları kullanabilirsiniz.

Konaklama mekânına evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesise en erken 10.00’da giriş yapabilirsiniz. Çıkış işlemlerini 12.00’ye kadar tamamlamanız gerekiyor.

Facility Features

Terrace
Dry Cleaner
Laundry
Iron
Reception
Cleaning Service

Standart - İki Yataklı Oda

Standart - İki Yataklı Oda

Çatı Katı Oda

Çatı Katı Oda

Standart Oda - Üç Kişilik

Standart Oda - Üç Kişilik

Family Room With Balcony

Family Room With Balcony

Attic Room

Attic Room

Standard - Twin Room

Standard - Twin Room

Standard Room - Triple

Standard Room - Triple

Standart Oda, Üçlü Yatak

Standart Oda, Üçlü Yatak

Standard Room, Triple Bed

Standard Room, Triple Bed

Standart Oda

Standart Oda

Aile Odası - Balkonlu

Aile Odası - Balkonlu

Standart Oda - Tek Kişilik

Standart Oda - Tek Kişilik

Frequently Asked Questions

hotel