Grand Ontur

({count} comment)
Inönü Meydani, Dr. Muammer Aksoy Caddesi 8, Iskenderun - İskenderun, Hatay

About

Ontur Otel İskenderun hem turistik hem de iş amaçlı yapılan seyahatler için avantajlı bir seçenek. Tesisin donanımlı yapısı da bu açıdan fayda sağlayan detaylar arasında. İskenderun’un işlek alanlarından birinde yer alan bu mekânda konaklarken şehri baştan aşağıya keşfetme imkânı da bulabilirsiniz.

İşletmedeki konforlu detaylarla dizayn edilmiş 95 adet oda, konforlu bir süreç vadediyor. Dilerseniz süit oda ya da kral dairesinin yüksek kalitesinden de yararlanabilirsiniz. Otelin tüm odaları, keyifli bir tatil geçirmeniz için özel olarak tasarlanmış durumda.

Ontur Otel İskenderun restoran alanında, bölgeye has lezzetlerin tadına bakma şansına sahipsiniz. Otelin teras barında sevdiğiniz içeceklerin keyfini, şehir manzarasıyla birleştirmeniz mümkün. Restoranda bebek sandalyesi gibi olanaklar da isteğe bağlı olarak sağlanıyor.

Ontur Otel İskenderun; sauna gibi konforlu olanakları, misafirlerine sunan kaliteli bir işletme. Bu oteldeki şok havuzunda da canlandırıcı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dilerseniz işletmenin spor salonu da egzersiz rutini sağlamanıza yardımcı oluyor.

Otelin 24 saat boyunca açık olan resepsiyonu, herhangi bir sorun yaşamadan tatilinizi tamamlamanıza yardımcı oluyor. Ayrıca tesisin tüm alanlarında, ücretsiz Wİ-Fi erişiminin de keyfini çıkarabilirsiniz. Otelde iş amaçlı konaklayanlar içinse donanımlı bir toplantı odasının varlığından söz etmek mümkün.

Ontur Otel İskenderun, şehir merkezine yakın konumuyla ulaşım açısından sıkıntısız bir süreç yaşamanızı destekliyor. Tesis, Hatay Havalimanı’na 60 km uzaklıkta konumlanıyor. Burada konaklarken şehir içi ulaşım hatlarına da yakın mesafede bulunuyorsunuz.

Otele girişler, saat 12.00 itibarıyla başlıyor. Odalardan ayrılmak içinse yine saat 12.00’ye dek vaktiniz var. Her bir oda için 9 yaşına kadar olan 1 çocuk ücretsiz misafir olarak kabul ediliyor. Bu mekâna, evcil hayvanların getirilmesine izin verilmiyor.

Facility Features

Conference Room
Disabled Friendly Rooms
Fitness
Mosque
Sauna
Lift

Business Oda

Business Oda

İki Ayrı Yataklı Standart Oda

İki Ayrı Yataklı Standart Oda

Standart Çift Kişilik Oda (2 Tek Kişilik Yatak)

Standart Çift Kişilik Oda (2 Tek Kişilik Yatak)

Iş Oda

Iş Oda

Iş (Oda)

Iş (Oda)

Standart Çift Kişilik (Oda) (2 Tek Kişilik Yatak)

Standart Çift Kişilik (Oda) (2 Tek Kişilik Yatak)

Frequently Asked Questions

hotel