Doğa Butik

({count} comment)
Gulbaharhatun Mahallesi, Behzat Boulevard 75, Merkez, 60100 Tokat - Tokat Şehir Merkezi, Tokat - City center

About

Tokat’ın Merkez ilçesinde bulunan Doğa Pansiyon Konak misafirlerine kaliteli bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Doğa Pansiyon Tokat şehir merkezi konumuyla büyük bir kolaylık sağlıyor.

Tesiste standart tek ve çift kişilik odalar ve geniş aileler için özel tasarlanmış odalar yer alıyor. Otel içerisinde yer alan tüm odalara günlük olarak gazete servisi yapılıyor. Doğa Pansiyon Tokat aile odaları beklentiyi karşılayacak şekilde dizayn ediliyor.

Tesis gelişmiş yeme içme hizmetlerini sürdürüyor. Konaklama süresi boyunca misafirler Doğa Pansiyon Tokat kahvaltı salonu ve kafeteryadan dilediği gibi yararlanabiliyor. Bebek sahibi konuklar için restoranda bebek sandalyesi talep etme imkanı mevcut.

Tesiste konaklayan misafirler için ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde wi-fi hizmeti veriliyor. Aynı zamanda otel misafirlerine günlük temizlik, kuru temizleme ve ütü imkanı sağlanıyor. Tatil yaparken işini aksatmak istemeyen konuklar için özel çalışma alanları da otelde hizmetini sürdürüyor.

Otelde bulunan 24 saat hizmete açık resepsiyon bölümü kasa kiralama, bagaj depolama, hızlı giriş ve çıkış işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Araç sahibi misafirler tesis içerisinde bulunan ücretsiz özel otopark imkanından da yararlanabiliyor.

Tokat’ın Merkez ilçesinde bulunan otelin konumu ve turistik yerlere yakınlığı hakkında detaylı bir bilgi verilmiyor.

Misafirler otele 14:00’den sonra giriş yapabiliyor ve çıkış işlemlerinin ise en geç saat 12:00’de bitmiş olması isteniyor. Tesis patili dostlarınızın konaklamasına imkan sağlıyor.

Facility Features

Dry Cleaner
Laundry
Iron
Reception
Luggage Cabinet
Safe Deposit Box

Standart - İki Yataklı Oda

Standart - İki Yataklı Oda

Junior Family Oda

Junior Family Oda

Standart Oda

Standart Oda

Standard - Twin Room

Standard - Twin Room

Junior Family Room

Junior Family Room

Standard Room

Standard Room

Frequently Asked Questions

hotel