Çakıl Apart

({count} comment)
Ataturk Caddesi, Dogancilar Kampusu Yani 78, Duzce Universitesi Akcakoca, Akcakoca - Akçakoca, Düzce

Akçakoca Çakıl Apart, doğanın içinde yemyeşil manzarasıyla dikkat çekiyor. Otelin geniş bahçesinde ailenizle ya da sevdiklerinizle oturup keyif yapabilirsiniz. Bu alanda çocuklarınızla oyun oynama şansınız da bulunuyor. Ev konforunda dizayn edilen bu otel, rahat konaklama imkânlarıyla tercih ediliyor.

Apart otelde standart oda tipi mevcut. Tesiste; mutfak, klima, mutfak eşyaları, buzdolabı ve banyo gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz olanaklar var. Ayrıca farklı yatak seçenekleri sayesinde çocuklarınız veya arkadaşlarınız ile rahat bir tatil yapabilirsiniz. Buna ek olarak Çakıl Apart 1 çocuk ücretsiz konaklama şansına sahip. Her bir oda için 6 yaşına kadar olan çocukları kapsayan bu özellik, ekonomik bir tatil yapmanıza yardımcı oluyor. Çakıl Apart ücretsiz Wi-Fi hizmeti, ortak alanlar ve odalarda kullanılabiliyor.

Otelin mutfaklı olarak dizayn edilen apart odaları bulunuyor. Mutfak alanında ocaktan yemek gereçlerine kadar her detay mevcut. Bu sayede dilediğiniz yemekleri damak tadınıza göre hazırlayabilirsiniz.

Akçakoca Çakıl Apart, bahçesinde bulunan çocuk salıncağıyla öne çıkıyor. Çocuklarınızın oyun oynaması ve eğlenmeleri için bu alandan faydalanabilirsiniz. Akşamları bahçede bulunan masalarda oturup keyifli sohbetler eşliğinde çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Çakıl Apart ücretsiz otoparka sahip. Bu sayede aracınızla yaptığınız konaklamalarda park sorunu yaşamazsınız. Tatil boyunca arabanızın güvende olmasını sağlarsınız.

Tesis, Fakıllı Mağarası'na 2,8 ve Kapkirli Tarihî Hamamı'na 3,5 km mesafede bulunuyor. Düzce Sabiha Gökçen Havaalanı arası 180 km'dir. Otelden havalimanına transfer hizmeti bulunmuyor.

Misafirlerin tesise giriş saati en erken 14.00, çıkış saati ise en geç 12.00 olarak belirtiliyor. Akçakoca Çakıl Apart bünyesinde evcil hayvan konaklamasına izin verilmiyor.

Apart Oda 2 Kisilik

Apart Oda 2 Kisilik

Apart Oda 3 Kişilik

Apart Oda 3 Kişilik

Apart Room 2 Persons

Apart Room 2 Persons

Apart Room For 3 People

Apart Room For 3 People

Stüdyo

Stüdyo

Frequently Asked Questions

hotel