Grand Erken Hotel

({count} comment)
Barbaros Mahallesi, Hamit Efendi Sokak 10, Kaleici, 07700 Antalya - Barbaros-Muratpaşa, Muratpaşa, Antalya - From the city center 2.5 km

About

Grand Erken Hotel, Antalya ili merkez ilçesi Muratpaşa’da yer alıyor. Otantik ve tarihi mimari yapısıyla ön plana çıkan hotel, konuklarına kaliteli tatil hizmeti veriyor.

Grand Erken Hotel konuklarını; Standart Oda konsepti ile dekore edilmiş tek tip odalarla ağırlıyor. Oda içinde; LCD TV, çift veya tek kişilik yatak, klima, banyo, ücretsiz banyo malzemeleri, saklama alanları, gardırop, oturma bölümü ve yemek masası bulunuyor. Hotel odaları; bahçe veya şehir manzarasına bakıyor.

Grand Erken Hotel, her sabah konuklarına kahvaltı servisi yapıyor. Diğer öğünler için de hotel, alakart menü servisi sağlıyor. Dilerseniz hotele yakın kafelerden de yiyecek servisi alabilirsiniz.

Grand Erken Hotel resepsiyonu, konuklara kesintisiz hizmet sağlıyor. Resepsiyon bölümü; fotokopi, emanet kasa temini, bagaj muhafazası, yazıcı ve ücretli havalimanı transferi gibi hizmetleri organize ediyor. Hotelin tüm ortak alanlarında ve odalarında ise ücretsiz Wi-Fi internet ağı bulunuyor. Ayrıca konuklar, hotele yakın ücretli otopark alanlarına özel araçlarını park ediyor.

Grand Erken Hotel, Suna ve İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi’ne 80 metre, Hadrian Kapısı’na 150 metre, Kesik Minare Cami’sine 300 metre, Antalya Saat Kulesi’ne 350 metre, Mermerli Plajı’na 450 metre, Antalya Deniz Biyolojisi Müzesi’ne 700 metre, Antalya Oyuncak Müzesi’ne 800 metre, Antalya Kaleiçi Yat Limanı’na 850 metre, MarkAntalya AVM’ye 1.1 km, Antalya Arkeoloji Müzesi’ne 2.7 km, Antalya Konyaaltı Plajı’na 3.2 km, Antalya Açıkhava Tiyatrosu’na 4.3 km ve Antalya Havalimanı’na 13.3 km uzaklıkta yer alıyor. Hotelden ayrılan veya bölgeye ulaşım sağlamak isteyen konuklar genellikle ücretli havalimanı transfer araçlarını kullanıyor.

Grand Erken Hotel’de giriş 14.00 ve sonrası, çıkış ise en son 12.00 olarak belirtiliyor. Bunun yanı sıra Grand Erken Hotel, evcil hayvanların kalmasına müsaade etmiyor.

Facility Features

Room Service
Television
Car Rental
City View
Common Recreation Area
Security

Tek Kişilik Yataklı

Tek Kişilik Yataklı

Standart Oda - İki Kişilik

Standart Oda - İki Kişilik

Standart Çift Kişilik (Oda) (2 Tek Kişilik Yatak)

Standart Çift Kişilik (Oda) (2 Tek Kişilik Yatak)

Standart Dört Kişilik Aile (Oda)

Standart Dört Kişilik Aile (Oda)

Triple Room, City View,

Triple Room, City View,

Standard Room, City View, 2. Floor

Standard Room, City View, 2. Floor

Standard Room, City View,

Standard Room, City View,

Standard Room, City View, 2Nd Floor

Standard Room, City View, 2Nd Floor

Frequently Asked Questions

hotel