Cheap Flights to Birmingham

24/7 Customer Services
Secure Payment
More than 25 Million
Monthly Visitors
Buy your ticket in 2 minutes

Airline Companies Flying to Birmingham

Information About Birmingham

PHONE CODE 0 161
POPULATION 2,550,000

Airports in Birmingham

Airport Phone Distance to the City Center Transportation
Birmingham Airport

What You Need to Know About Birmingham

Birmingham Londra’dan sonraki en büyük ve popüler Birleşik Krallık şehridir. Birçok turistlik mekanı bünyesinde barındıran şehirde başlıca gezilecek yerler arasında Birmingham Back to Backs, Symphony Hall, Birmingham Hippodrome, Birmingham Museum-Art Gallery, Library of Birmingham, Museum of the Jewellery Quarter, Winterbourne House and Garden, Coffin Works, Barber Institute of Fine Arts, Soho House Museum, National Motorcycle Museum, Lickey Hills Country Park, Gas Street Basin, Cannon Hill Park, The Pen Museum, Town Hall Birmingham ve Bullring Birmingham yer almaktadır.

Birmingham havayolu ulaşımı Birmingham Havalimanı ile sağlanmaktadır. Şehir merkezine 10 km uzaklıktaki Birmingham Havalimanı’na ulaşım otobüs, tramvay ve tren ile sağlanabilmektedir. Birmingham Havalimanı’na uçak bileti hizmeti sunan havayolu firmalarını başlıcaları Türk Hava Yolları, Atlas Global, United Havayolları, British Airways, American Havayolları, Air France, KLM, Delta Air Lines, Air Canada şeklindedir. Uçak tarihleri ve saatleri ile ilgili detaylı bilgiye oBilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Birmingham’a yapacağınız seyahatleri daha rahat, konforlu ve güvenli hale getirebilmek dileğiyle oBilet her daim yanınızda! Sizlere en uygun Birmingham uçak biletini oBilet.com adresinden bulabilir ve en ucuz Birmingham uçak biletini oBilet güvencesiyle satın alabilirsiniz. Her türlü sorun ve görüşünüzde oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

flight