Bus Tickets to Taslicay

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Taslicay

POPULATION 21,249
LAND AREA 822 km²
CITY Ağrı
PHONE CODE 0 472
LICENSE PLATE CODE 04
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Taslicay Bus Ticket

Ağrı’nın İran’a yakın ilçelerinden biri Taşlıçay’dır. Dağlık bir bölgedir ve kendine has bir havası vardır. Obilet.com üzerinden Taşlıçay otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Taşlıçay otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini detaylarıyla obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Kendinize en uygun olan firmadan Taşlıçay otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Taşlıçay’da nereler gezilir?

Taşlıçay’ın etrafındaki yüksek dağlara çıkabilir, ülkenin en yüksek göllerinden Balık Gölü’nün yarısını görebilirsiniz. Taşteker Köyü’nde bulunan Üç Kilise’yi de ziyaret etmelisiniz.

Taşlıçay’da ne yenir?

Ağrı mutfağına ait bol etli ve bulgurlu yemeklerden mutlaka yemelisiniz.

Taşlıçay’da nerede kalınır?

Küçük bir ilçe olan Taşlıçay’da konaklama tesisleri kısıtlı sayıdadır. İlçede bulunan tek tesis öğretmenevidir; orada konaklayabilirsiniz.

Taşlıçay, Ağrı’ya yolunuz düştüğünde uğramanız gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alıp ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Bus Stations in Taslicay

Popular Bus Trips Departing From
Taslicay

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Taslicay

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus