Bus Tickets to Susanoglu

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Susanoglu

CITY Mersin
PHONE CODE 0 324
LICENSE PLATE CODE 33
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Susanoglu Bus Ticket

Susanoğlu, Mersin’in Silifke ilçesine bağlıdır. Burası küçük bir tatil bölgesidir. Obilet.com üzerinden Susanoğlu otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek bölgeyi keşfedebilirsiniz.

Susanoğlu otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Obilet.com üzerinden bütün firmaları detaylıca görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak en uygun bulduğunuz firmadan Susanoğlu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Susanoğlu’nda nereler gezilir?

Susanoğlu harika bir denize ev sahipliği yapmaktadır. Sakin ve doğal güzelliği ile insanı büyüleyen bir yerdir. Ayrıca, su sporları yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Banana, jet ski, deniz bisikleti ve kano bunlardan bazılarıdır.

Susanoğlu’nda ne yenir?

Çupra başta olmak üzere pek çok balık çeşidini tadabilirsiniz. Midyesi de oldukça meşhurdur. Deniz mahsulleri ve balık konusunda zengin olan bu ilçede lezzetli yemekler yiyebilirsiniz.

Susanoğlu’nda nerede kalınır?

İlçede kalabileceğiniz birkaç pansiyon bulunmaktadır. Ayrıca, çevre ilçelerde konaklayıp buraya günü birlik gelebilirsiniz.

Sakinliği ve denizi seven herkesin rotasını Susanoğlu’na çevirmesi gerekir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alıp yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Susanoglu

Popular Bus Trips Departing From
Susanoglu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Susanoglu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus