Bus Tickets to Sungurlu

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Sungurlu

POPULATION 50,214
LAND AREA 1,999 km²
CITY Çorum
PHONE CODE 0 364
LICENSE PLATE CODE 19
NUMBER OF BUS TERMINALS 3

Things You Need to Know After Buying the Sungurlu Bus Ticket

Sungurlu, Çorum’un en önemli ilçelerinden bir tanesidir. Şehrin en gelişmiş ve büyük ilçelerinden biridir. Obilet.com üzerinden Sungurlu otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Sungurlu otobüs seferleri daha çok yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Bu karşılaştırma sonucunda kendinize en uygun firmayı seçip Sungurlu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Sungurlu’da nereler gezilir?

Sungurlu’da görülmesi gereken yerler çoğunlukla tarihi yapılardır. İlçenin sembolü olan Saat Kulesi’ni mutlaka görmelisiniz. Kulenin üstünde bulunan ahşap bir köşk bulunur, onu da görmelisiniz.

Eski bir Rum kilisesinden karakol binasına dönüştürülen binayı da görmeyi ihmal etmemelisiniz.

Selçuklulardan kalma Ulu Cami’ni de görülecekler listesine ekleyin.

İlçenin 5 km güneyinde bulunan ve şifalı suyuyla meşhur olan İçmeceler, tatilinizin şifa durağı olabilir.

Sungurlu’da ne yenir?

Çorum’da olup da leblebi yemeden olmaz. Biberli çeşidi bile var; mutlaka tatmalı ve satın almalısınız. İlçenin yöresel yemekleri ise; keşkek, kuru mantı, sulu mantı, çatal aşı ve çorum baklavasıdır.

Sungurlu’da nerede kalınır?

Sungurlu’da konaklama tesisleri az olsa da her bütçe ve imkana uygundur. İlçenin öğretmenevinde ya da burada bulunan otellerden birinde kalabilirsiniz.

Sungurlu özellikle içmeceleri ve yemekleriyle görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alıp yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Sungurlu

Sungurlu Otogarı Sunguroğlu mah. 19300 Sungurlu/Çorum

Popular Bus Trips Departing From
Sungurlu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Sungurlu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus