Bus Tickets to Sultandagi

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Sultandagi

POPULATION 15,541
LAND AREA 928 km²
CITY Afyon
PHONE CODE 0 272
LICENSE PLATE CODE 03
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Sultandagi Bus Ticket

Sultandağı, Afyonkarahisar’ın bir ilçesidir. Küçük ve kendi halinde bir yerdir. Obilet.com üzerinden Sultandağı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Sultandağı otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı bir şekilde görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Sultandağı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Sultandağı’nda nereler gezilir?

Sultandağı adını, eteklerinde kurulu olduğu dağdan alır. Bu ilçede görebileceğiniz çok fazla yer bulunmamaktadır. Sultan Dağı’na çıkabilir ya da Buzluk Mağarası’na çıkabilirsiniz. Buzluk Mağarası uzun bir yolculuk sonrasında ulaşacaksınız ama gittiğinize değecek bir güzelliktedir.

Sultandağı’nda ne yenir?

Afyon’un lezzetli yemeklerinden yemeden dönmemelisiniz. Kaymak, sucuk, bulgur pilavı, kavurma gibi lezzetlerden mutlaka tadın.

Sultandağı’nda nerede kalınır?

Sultandağı’nda bulunan konaklama tesisleri oldukça kısıtlıdır. Bu ilçede bulunan öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Sultandağı, ev sahipliği yaptığı Buzluk Mağarası için görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Sultandagi

Operating Carriers Based in Sultandagi

Popular Bus Trips Departing From
Sultandagi

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Sultandagi

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Sultandagi Hotels

bus