Bus Tickets to Siran

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Siran

POPULATION 23,902
LAND AREA 965 km²
CITY Gümüşhane
PHONE CODE 0 456
LICENSE PLATE CODE 29
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Siran Bus Ticket

Şiran, Gümüşhane’nin en eski ilçesidir. Küçük ama kendine has güzellikleri olan bu ilçeyi keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Şiran otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Şiran otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Şiran otobüs biletinizi online olarak alabilirsiniz.

Şiran’da nereler gezilir?

Şiran’da görülmesi gereken en önemli yer, güzelliğiyle insanları büyüleyen Tomara Şelalesi’dir. Muazzam bir doğa olayı izlemek ve rafting yapmak için mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Çakırkaya Kaya Kilisesi ve Zimon Kilisesi, ilçede görülmesi gereken önemli tarihi yapılardır.

Dağ keçilerinin korunma sahası olarak bilinen Kuluca’yı görmeyi ihmal etmeyin.

Şiran’da ne yenir?

Şiran’da mutlaka yenmesi gereken yöresel lezzetler arasında; pağla denlisi, sütlü haşıl, evelik dolması, arpa yaması çorbası, kete, toğala kuymağı gibi yemekler bulunmaktadır.

Şiran’da nerede kalınır?

Şiran’da konaklama yapmak için bir öğretmenevi ve otel bulunmaktadır. Bunlardan size en uygun olan seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Şiran’a gidip doğal ve tarihi güzelliklerinin tadını çıkarmalısınız. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Siran

Yeşilbük Yeşilbük, Şiran/Gümüşhane, Türkiye

Popular Bus Trips Departing From
Siran

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Siran

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Siran Hotels

bus