Bus Tickets to Of

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Of

POPULATION 41,277
LAND AREA 258 km²
CITY Trabzon
PHONE CODE 0 462
LICENSE PLATE CODE 61
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Of Bus Ticket

Of, Trabzon’un en önemli ve en popüler ilçelerinden biridir. Trabzon’un yeşiliyle mavisinin en yoğun yaşandığı yerlerden biridir. Kendine has kültürü ve insanlarıyla görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden Of otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Of otobüs seferleri çoğunlukla yerel kökenli seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini tüm detaylarıyla obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Of otobüs biletinizi ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Of’da nereler gezilir?

Of’un tüm yaylalarını ve köylerini teker teker gezmelisiniz. Of’un tepesinde bulunan yaylalar, sahip oldukları doğal güzelliklerle ruhunuzu yenileyecektir. Ayrıca, Maçka’ya olan yakınlığından dolayı oraya da gidip gezebilirsiniz.

Of’da ne yenir?

Trabzon’a gelip de hamsi yemeden olmaz. Öncelikle hamsi ve hamsiyle yapılan yemeklerden tatmalısınız. Ayrıca; kara lahana ve pazıyla yapılan yemekleri, mıhlamayı, Trabzon pidesini de tatmalısınız.

Of’da nerede kalınır?

Of’un merkezinde kalabileceğiniz küçük çaplı oteller bulunmaktadır. Bu otellerin içinden imkan ve bütçe olarak kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Of, doğal güzellikleriyle görülmesi gereken bir yerdir. En kısa zamanda obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Of

Popular Bus Trips Departing From
Of

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Of

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Of Hotels

bus