Bus Tickets to Kutaisi(Georgia)

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Kutaisi(Georgia)

NUMBER OF BUS TERMINALS 3

Things You Need to Know After Buying the Kutaisi(Georgia) Bus Ticket

Kutaisi, Gürcistan’ın ikinci büyük şehridir. Zamanda yolculuk hissi veren bu ilçeyi muhakkak görmeli ve keşfetmelisiniz. Obilet.com üzerinden Kutaisi otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kutaisi otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Kıyaslama sonucunda kendinize en uygun olan firmadan Kutaisi otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kutaisi’de nereler gezilir?

Kutaisi’nin kendine has bir havası vardır. Tarihi yapılarla dolu keyifli bir yerdir. Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan Bagrati Katedrali’ne giderek gezinizi başlatabilirsiniz.

Kutaisi Mezarlığı, Kutaisi Sinagogu, Kutaisi Tiyatrosu, Gelati Manastırı, Kukla Tiyatrosu, Suliko Sinema ve Eğlence Merkezi, David Kakabadze Güzel Sanatlar Galerisi mutlaka görülmesi gereken önemli mekanlardır.

Şehrin içinden geçen Rioni Nehri’ni görmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Kutaisi’de ne yenir?

Kutaisi’de Gürcistan yemeklerinin hepsini bulabilirsiniz. Ayrıca bol bol balık da yiyebilirsiniz. Şehrin en popüler yemeği haçapuridir. Bunun yanı sıra, sebze ağırlıklı yemeklerden de tadabilirsiniz.

Kutaisi’de nerede kalınır?

Kutaisi’de her bütçe ve ihtiyaca uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasından kendinize en uygun olan oteli seçerek tatilinizi geçirebilirsiniz.

Kutaisi mutlaka görülüp keşfedilmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden Kutaisi otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Kutaisi(Georgia)

Kutaisi Airport Zeda Bashi, Gürcistan

Popular Bus Trips Departing From
Kutaisi(Georgia)

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Kutaisi(Georgia)

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus