Bus Tickets to Kumluca

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Kumluca

POPULATION 67,135
LAND AREA 1,225 km²
CITY Antalya
PHONE CODE 0 242
LICENSE PLATE CODE 07
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Kumluca Bus Ticket

Kumluca, Antalya’nın en keyifli ve özel ilçelerinden biridir. Doğal güzellikleriyle muazzam bir tatil rotasıdır. Obilet.com üzerinden Kumluca otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kumluca otobüs seferleri yapan pek çok seyahat firması vardır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Firmaların arasında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece Kumluca otobüs biletinizi ekonomik bir şekilde halledebilirsiniz.

Kumluca’da nereler gezilir?

Kumluca, Antalya’nın en güzel tatil bölgelerine ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi ve doğal güzellikler açısından oldukça zengindir.

Türkiye’deki deniz fenerleri arasında en yüksek olan Gelidonya Feneri görmeniz gereken ilk yapılardandır. Manzarası oldukça büyüleyicidir.

Türkiye’nin en güzel denizlerinden birine sahip olan Çavuşköy ve Adrasan Koyu’na gidebilirsiniz.

Ülkenin en popüler tatil bölgelerinden biri olan Olimpos da burada bulunmaktadır. Olimpos’un doğal güzelliklerini keşfedebilir, antik kentini gezebilirsiniz.

Kumluca’da bulunan önemli antik kentlerden bir tanesi de Korydella Antik Kenti’dir.

Kumluca’da ne yenir?

Harika bir denize sahip olan bu ilçede oldukça lezzetli balıklar yiyebilirsiniz. Ayrıca, zeytinyağlı mezeler de tatmalısınız.

Kumluca’da nerede kalınır?

Kumluca’da her bütçeye ve imkana uygun konaklama tesisleri bulunmaktadır. Butik otellerden, kamp alanlarına, tatil köylerine kadar uzanan seçenekler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Denizi, doğal güzellikleri ve antik kentleriyle Kumluca oldukça özel bir tatil bölgesidir. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alarak muazzam bir tatil yapabilirsiniz.

Bus Stations in Kumluca

Kumluca Otogarı Sarıkavak Mh. 07350 Antalya

Popular Bus Trips Departing From
Kumluca

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Kumluca

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Kumluca Hotels

bus