Bus Tickets to Kardzhali

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Kardzhali

NUMBER OF BUS TERMINALS 3

Things You Need to Know After Buying the Kardzhali Bus Ticket

Kırcaali, Bulgaristan’ın küçük, sevimli bir ilçesidir. Ülkenin %80’inin Türkçe konuşabildiği tek bölgesidir. Bu yüzden gittiğinizde yabancılık çekmeyeceksiniz. Obilet.com üzerinden Kırcaali otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçeyi gezebilirsiniz.

Kırcaali otobüs seferleri düzenleyen pek çok seyahat firması bulunmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Aralarında fiyat, özellik, sefer saatleri kıyaslaması yapılarak kendinize uygun firmayı seçerek Kırcaali otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kırcaali’de nereler gezilir?

Rodop dağlarının eteğinde, Arda Nehri’nin kenarında kurulmuş olan güzel mi güzel bir ilçe olan Kırcaali’de gezeceğiniz pek çok yer vardır.

İlk olarak Kırcaali Barajı’na gitmeli ve etrafında yürüyüşe çıkmalısınız. Gelin kayaları efsanesinin bahsedildiği Zimzelen Köyü’nü de ziyaret edilecek yerler listesine eklemelisiniz. Perperikon, Kırcaali Pazarı, Kırcaali Medresesi, Şeytan Köprüsü, Tatul, Arda Nehri kıyısı ve Arpezos Parkı da gezilmesi gereken diğer önemli yerlerdir.

Kırcaali’de ne yenir?

Türk nüfusun yoğun olduğu bu ilçede Türk mutfağından pek çok yemeği keşfedebilirsiniz. Kebap, lahmacun, döner gibi yemekleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca, sukalçe denilen et yemeğinden de mutlaka yemelisiniz.

Kırcaali’de nerede kalınır?

Kırcaali’de her bütçe ve imkana uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. İlçede bulunan otellerde konaklayabilirsiniz.

Kırcaali yılın 260 günü sıcak olduğu için “Güneş Şehir” olarak adlandırılan muazzam güzellikte bir yerdir. Mutlaka görüp keşfetmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Kardzhali

Kukorevo The bus stops is on the 5304 road near building No.14. There you can see a blue sign with the bus on it. You can see a small café opposite.
Avtogara Kurdzhali bul. "Bulgaria" 94

Popular Bus Trips Departing From
Kardzhali

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Kardzhali

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Most Recently Searched Bus Trips Arriving At Kardzhali

bus