Bus Tickets to Karakoçan

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Karakoçan

POPULATION 28,075
LAND AREA 1,049 km²
CITY Elazığ
PHONE CODE 0 424
LICENSE PLATE CODE 23
NUMBER OF BUS TERMINALS 3

Things You Need to Know After Buying the Karakoçan Bus Ticket

Karakoçan, Elazığ’ın küçük ve yeşil ilçelerinden biridir. Pek az insan tarafından bilinen bu yeri bilenlerden olmak isterseniz, obilet.com üzerinden Karakoçan otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Karakoçan otobüs seferleri yapan firmaların tamamı yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden fiyat detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında karşılaştırma yaparak seçtiğiniz firmadan Karakoçan otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Karakoçan’da nereler gezilir?

Karakoçan’da Bağın Kalesi dışında, tarihi açıdan görülebilecek herhangi bir alan ya da yapı bulunmamaktadır. Doğal güzellikleri ve ormanlarıyla ön plana çıkan bu ilçede pek çok yöreden insanın doğanın keyfini sürmek için gelir. Ayrıca, Golan Kaplıcaları’ndaki şifalı sulardan faydalanmak da mümkündür. Peri Çayı da buranın en önemli su kaynağıdır.

Karakoçan’da ne yenir?

Elazığ mutfağının lezzetli yöresel yemeklerinden tadabilirsiniz. Tutmaç, umaç aşı ve kara kavurma mutlaka yemeniz gereken lezzetlerin başında gelir.

Karakoçan’da nerede kalınır?

İlçede az sayıda konaklama tesisi bulunmaktadır. Kaplıcalarda bulunan termal tesiste ya da öğretmenevinde konaklamanız mümkündür.

Doğadan ve kaplıcadan şifa bulmak için obilet.com üzerinden biletinizi alarak Karakoçan’a gidebilirsiniz.

Bus Stations in Karakoçan

Karakocan Bus Station Tepe,Terminal Cd.,23600 Karakoçan/Elâzığ

Popular Bus Trips Departing From
Karakoçan

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Karakoçan

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus