Bus Tickets to Khorasan

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Khorasan

POPULATION 40,299
LAND AREA 1,740 km²
CITY Erzurum
PHONE CODE 0 442
LICENSE PLATE CODE 25
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Khorasan Bus Ticket

Horasan, Erzurum’un en eski ilçelerinden biridir. Tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Obilet.com üzerinden Horasan otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Horasan otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak uygun bulduğunuz firmadan Horasan otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Horasan’da nereler gezilir?

Horasan, Erzurum’un Kars ve Ardahan ile komşu sınırında bulunmaktadır. Karayazı, Köprüköy ve Pasinler köylerinin çevrelediği ilçenin kendine has bir havası vardır. Küçük evleri, dar sokakları ve tarihi kalıntılarıyla mutlaka gezilip keşfedilmesi gereken bir yerdir.

Horasan’da ne yenir?

Erzurum’a gidip de cağ kebabı ve kadayıf dolması yemeden dönmek olmaz.

Horasan’da nerede kalınır?

Horasan’da konaklama tesisi bulunmamaktadır. Etrafındaki ilçelerde bulunan küçük otellerde veya öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Horasan, tarih meraklılarının ilgisini çekecek türden bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alarak seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Bus Stations in Khorasan

Horasan Otogarı Adnan Menderes Mahallesi Yeni Kars Caddesi, 25800 Horasan/Erzurum, Türkiye

Operating Carriers Based in Khorasan

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Khorasan

Popular Bus Trips Departing From
Khorasan

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Khorasan

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus