Bus Tickets to Golbasi

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Golbasi

POPULATION 48,027
LAND AREA 800 km²
CITY Ankara
PHONE CODE 0 312
LICENSE PLATE CODE 06
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Golbasi Bus Ticket

Gölbaşı, Ankara’nın en popüler ve en önemli ilçelerinden bir tanesidir. Villalarla donanmış, şehrin doğa manzaralı tek yeridir. Obilet.com üzerinden Gölbaşı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçeye gidebilirsiniz.

Gölbaşı otobüs seferleri pek çok seyahat firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmaların hepsini obilet.com üzerinden tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir ve kendinize en uygun firmadan Gölbaşı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Gölbaşı’nda nereler gezilir?

Gölbaşı, büyük ve küçük farklı göllerin bulunduğu bir alandır. Mogan Gölü, Eymir Gölü bulunmaktadır. Bu göllerde farklı balık türleri bulunmaktadır. Ayrıca, rekreasyon alanına gidip huzurlu vakit geçirebilirsiniz.

Gölbaşı’nda ne yenir?

Gölbaşı’na gidince çeşitli balık türlerinden tadabilirsiniz. Ayrıca, et yemeklerinden de tadabilirsiniz.

Gölbaşı’nda nerede kalınır?

Gölbaşı’nda kalabileceğiniz konaklama tesisleri bulunmasa da etrafında bulunan bölgelerdeki otellerde konaklayarak buraya günübirlik geziye gelebilirsiniz.

Gölbaşı, Ankara’nın en sakin ve keyifli yerlerinden biridir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak buranın tadını çıkarabilirsiniz.

Bus Stations in Golbasi

ZekiYIL Bağ Evleri 02330 Aşağınasırlı/Gölbaşı/Adıyaman, Türkiye

Popular Bus Trips Arriving At Golbasi

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Golbasi Hotels

bus